Як легко вставляти в документи на смартфоні і компютері спецсимволи і емодзі

274

Копіювання емодзі і спеціальних символів, за допомогою онлайн-сервісу CopyChar.

У всіх нас є певні улюблені спеціальні символи, які ми використовуємо весь час. На жаль, багато символи на комп’ютерах і смартфонах для введення вимагають хитромудрих способів набору. Наприклад, якщо вам потрібен якийсь смайлик, якого у вас немає в телефоні або на РС, ви можете ввести його ім’я в Гугл або Яндекс і знайти його в пошуку. Також в деяких редакторах для вставки спеціальних символів доводиться застосовувати складні поєднання різних клавіш. На щастя, в Мережі з’явився цікавий онлайн-сервіс, за допомогою якого процес копіювання і вставки спеціальних символів і емодзі став простим.

Для цього додайте сайт CopyChar.cc у ваші закладки в інтернет-браузері, і ви в будь-який момент будете мати доступ до великого каталогу спецсимволов і емодзі. Наприклад, коли вам потрібно вставити в повідомлення на телефоні спеціальний символ, просто завантажуєте цей онлайн-сервіс, знаходите потрібний символ або посмішку, копіюєте його і далі вставляєте в документ. На комп’ютері порядок дій такий же.

Сервіс CopyChar для зручності користувачів розклав спеціальні символи по декількох категоріях, подібно до того як клавіатура вашого смартфона, планшета класифікує емодзі. Ви можете подивитися спецсимволи в категоріях «Букви», «Цифри», «Знаки пунктуації», «Популярні», «Математичні», «Валютні символи», «Стрільці» та «Смайлики».

Ви також на цьому сайті можете шукати символи по імені. Правда, пошук смайликів по імені не так корисний, так як багато смайлики мають неоднозначні імена.

CopyChar.cc