Розрізнені враження від першої тисячі кілометрів

23

Проїхав першу тисячу, обкатав двигун, накопичив трохи перших вражень.

Жадібна хонда не доповіла ключів, навіть ланцюг відрегулювати не можна зі стандартним набором, почав потихеньку збирати нормальний комплект для поїздки, відразу додав ударний на 27, 10×12 для ланцюга, і викрутку з декількома різними бітами, поки лежать під сидінням, але місця там реально мало, після покупки кофра велика частина переїде в кофр.

Центральна підніжка-відмінна штука! поставив і обслуговуй ланцюг, як хочеш, прямо, задоволений.

Потестив налаштування електроніки: зробив собі кастомний «user 1» на мотоциклі: трохи менше половини потужності мотора, максимальне гальмування двигуном, максимальна жорсткість підвіски і трохи більше половини в преднатяг. Вийшов чудовий міський мотоцикл, мені прямо подобається! і реально при перемиканні профілю виникає відчуття, ніби пересів на інший мотоцикл, дуже круто, не очікував такого.

Поїздив по сталій в москві прохолоді — взагалі відмінно. Вітрозахист закриває, ручки гріються, захист кистей не дає здувати тепле повітря з рукавичок. Ставиш на круїз і котишся в теплі і комфорті, явно для подорожей саме те, що доктор прописав.

Обкатка пройшла спокійно, все працює, як годиться, на початку пару раз при перемиканні квікшифтером на шосту, потрапляв повз передачі, але потім це зійшло нанівець, чи то деталі притерлися, то я пристосувався.з обслуговування на 550 км підтягнув злегка розтягнувся ланцюг. На 1000 км поміняв обкатное масло на нормальне, як і після будь-якої заміни расходников поїхав бадьоро і з задоволеним бурчанням.