Volvo буде збирати машини китайської марки Lynk & Co

216

Авто новости

Виробництво машин китайської марки Lynk & Co, що знаходиться у власності компанії Geely, буде налагоджено на заводі Volvo в Генті, Бельгія. Вироблені на ньому моделі будуть призначені для ринку європейських. Запуск запланований на кінець 2019 року.

За словами представників Volvo, спільне виробництво дозволить компаніям скоротити витрати за рахунок результату масштабу, оскільки вони обидві застосовують для побудови автомобілів модульну платформу Compact Modular Architecture (CMA). Це ж шасі вживається, наприклад, на Volvo XC40. Крім цього, запуск нових ліній позитивно позначиться на зайнятості і кількостях випуску.

На виробничій площадці в Генті вже виробляють кросовер Volvo XC40, седан S60, хетчбеки V40 і V40 Cross Country. Не так довго залишилося чекати в тому місці крім цього почнеться виробництво універсала Volvo V60 нового покоління.

Volvo є одним з акціонерів Lynk & Co: їй у власності тридцять процетов акцій марки. Інші дроблять між собою Geely Auto (50 відсотків) і Zhejiang Geely Holding (20 відсотків).

Вас дуже цікавлять автомобілі з пробігом і ви шукайте місце, де їх можна побачити? Кращий спосіб підібрати автомобіль з пробігом https://olimpia-motors.ru/catalog_used/ сайт автосалону «Олімпія Моторс». Машини з пробігом чекають вас.

  • Березень 26, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини