Поліція посилить контроль за водіями: що відомо

53

З порушниками пдр в україні будуть боротися новими методами. У мвс планують низку нововведень, покликаних підвищити безпеку дорожнього руху. Про це повідомляється в сюжеті каналу 2+2, інформує «фокус».

Зокрема, незабаром камери автофіксації зможуть вимірювати середню швидкість руху на певній ділянці дороги. Такий метод і ефективний, і дає можливість заощадити кошти.

” це дозволить не ставити багато камер на дорогах, а ставити тільки дві – на в’їзді і виїзді з магістралі, вимірювати, чи не був перевищений дозволену середню швидкість», – повідомив радник міністра внутрішніх справ антон геращенко.

Також вже незабаром звичайні громадяни зможуть фіксувати порушення за допомогою смартфона і відправляти фото і відео в поліцію за допомогою спеціального мобільного додатку. Причому, на цьому навіть можна буде заробити.

Крім того, заплановано повернення системи штрафних балів, а регулярних порушників пдр будуть відправляти на повторну здачу іспитів з водіння.

Нарешті, планують посилити покарання для водіїв, що сіли за кермо після позбавлення прав. За словами антона геращенка, збільшення штрафу до 20 тис.гривень не допомогло, а тому порушникам загрожуватиме арешт.