Вчені вважають ген повязаним з овариальным і раком молочної залози

198

Научно

Мутації в гені, відомому як PPM1D, пов’язані з більш високим ризиком раку молочної залози і раку яєчника — який може представити новий викликає рак процес.Виявлення прибуло з нового дослідження, надрукованого в журналі Nature, що проводився командою експертів від Інституту Досліджень раку, Лондона.У жінок з мутаціями PPM1D є 1 в 5 шанси розвитку або рак молочної залози або рак яєчника, який є двічі ризиком раку молочної залози і більше ніж 10 разів ризиком раку яєчника для жінок у населенні в цілому.

Попереднє дослідження знайшло, що мутації в гені, відомому як RAD51C, пов’язані з 60%-м підвищеним ризиком раку молочної залози і 20 — 40% для раку яєчника.За словами авторів, нове дослідження припускає, що генетичне тестування і призначена профілактика раку можуть бути необхідними, спеціально для оваріального, рак, тому що це часто виявляється на пізній стадії.PPM1D, здавалося, функціонував абсолютно відмінним способом до інших генів, пов’язаних з підвищеним ризиком овариальных і раку молочної залози, включаючи BRCA1 і BRCA2.Дві копії кожного гена знайдені в людському тілі.

У більшості генів, що викликають рак, мутація в одній копії успадкована і знайдена в кожній клітині, в той час як пухлина містить другу видозмінену копію.Експерти знайшли, що в цьому випадку, мутації PPM1D не були успадковані і тільки присутні в клітинах крові замість кожної клітини. Були мутації № PPM1D, знайдені в нормальних овариальных або клітинах молочної залози або в ракових клітинах.

PPM1D стає надактивним через мутацій, що викликають зменшення в дії TP53 — найбільш поширений видозмінений ген в ракових клітинах.Професор Нэзнин Рахман, голова генетики в Інституті Досліджень раку (ICR), глава генетики раку клінічна одиниця в Руаяле Марсдане Довіру Фонду Державної служби охорони здоров’я і лідер дослідження, пояснили:«Це — один із самих цікавих і захоплюючих відкриттів.

На кожній стадії результати відрізнялися від прийнятих теорій. Ми ще не знаємо точно, як мутації PPM1D пов’язані з раком молочної залози та рак яєчника, але це виявлення стимулює нові радикальні думки про спосіб, яким можуть бути пов’язані гени і рак.«Результати могли також бути корисними в клініці, особливо для раку яєчника, часто диагностирующегося в пізній стадії.

Якби жінка знала, що несла мутацію PPM1D і мала ту у п’яти шанси захворювання на рак яєчника, то вона могла б вважати, що мінімально інвазивна операція видалила її яєчники після завершення її сім’ї».Нові технології упорядкування, що допускають набагато більш глибоку експертизу генів, були важливі для виявлення. Тільки деякі клітини мали мутації PPM1D (так звана мозаїчна структура), який важко помітити з більш старими методами впорядкування.

Дослідники вказали, що зіставні мозаїчні мутації в інших генах, і у людей з різними видами ракових утворень, можуть з’явитися потенційно, оскільки всебічне дослідження впорядкування тепер проводиться декількома експертами.Було 507 генів, досліджених, які мають роль у репарації ДНК в 1 150 жінок з овариальным або раком молочної залози. Аналіз показав, що у п’яти жінок були генні мутації PPM1D.

Ген PPM1D був тоді впорядковано у 7 781 жіночих грудей або постраждалих від раку яєчника і 5 861 жінці від населення в цілому. Команда знайшла 25 помилок в гені PPM1D у тих з раком і тільки одним в тих без розходження, яке статистично відомо.Професор Алан Ашуорт, керівник Інституту Досліджень раку і одного з дослідників дослідження, сказав:«Це відкриття дійсно повертає поширена думка про спосіб, яким генетичні мутації можуть призвести до раку на його голові. Оскільки ми пояснюємо цю проблему, ми, ймовірно, отримаємо цінне розуміння про те, як рак розвивається, і нові інструменти для оцінки ризику людей хвороби і планування для профілактики».

Доктор Майкл Данн, Голова Молекулярних та Фізіологічних Наук в Wellcome Trust, додав: “Це дослідження є фантастичним прикладом влади впорядкування наступного покоління виявити нові гени схильності раку, пропонуючи можливості для кращого діагнозу. Відкриття також відкриває дуже захоплюючий новий шлях дослідження у дослідженні розвитку раку.”

Дослідження отримало фінансування від Wellcome Trust, ICR, Вражаючого Раку молочної залози і Cancer Research U. K.

молочнаяовариальнымсвязанныйсчитатьученый

 • Вересень 7, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Terana

  Тобі на квиток в ДНР не вистачає? ?


  07.09.2018 у 19:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Rockdragon

  Анекдот згадав, що якщо розпорошити над противником віагра-газ, то супротивник не може пересуватися поповзом :))


  08.09.2018 у 04:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Смоліна Євгенія Олексіївна

  Привіт ? Ясно, я думав в Сочі ще


  08.09.2018 в 19:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gasar

  Угрин, російську — і ПС??? Хто не скаче — москаль, хто скаче — не виключено, москаль. Логіка. Зливаємо.


  09.09.2018 в 01:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Balladorad

  навіть і не заперечує свиня расєйская ?


  09.09.2018 в 14:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Зикова Фаїна

  Залупу вам на комір :))


  10.09.2018 у 01:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Загидуллина Євгенія

  Все нормально. Наступний етап — згадати, що від Лемберга до Харкова в момент німецької окупації 1917 року жили руські, русини, поляки…. Можливий світ,однак нобелівку як бараку обману не дадуть.


  10.09.2018 у 03:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Углова Наталія

  Ех, хочу новий рік! :))


  10.09.2018 в 14:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ігор Андроникович

  так, встав чергову говнокартинку тупуватий дядько


  11.09.2018 в 01:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Umlmeena

  Про йопанарот, прочитав статтю — Петя прям Нікола Тесла, повелитель електрики — може викликати замикання на відстані :)))


  11.09.2018 в 14:19
  Увійдіть щоб відповісти