Chevrolet Orlando огляд

258

Ви можете змінити регіон або продовжити. Орландо, насамперед, зарекомендував себе як великий, місткий сімейний мінівен для далеких подорожей і просто для пересування. Кілька років тому вирішив поміняти свій старий автомобіль, незважаючи на те, що він був хороший. Придивлявся до минивэнам і довго не міг визначитися з вибором. Почитавши один журнал, натрапив на огляд нового Шевроле Орландо і був вражений. і можу сказати, що автомобілем задоволений.
Також хочемо порекомендувати почитати – GM Uzbekistan знімає з конвеєра компактвен Chevrolet Orlando http://fbk.org.ua/gm-uzbekistan-znimaye-z-konveyera-kompaktven-chevrolet-orlando/
Двоє дітей – салон просторий (роздолля).
Три роки служив вірою і правдою. Ніде й ніщо не впирається в боки. Передньому пасажиру можна й витягнути ніжки, не ущемляючи задніх. Обгін на трасі без проблем. Сподобалася неординарна зовнішність, люблю оригінальні дизайнерські рішення. Тест – драйв в салоні показав, що машині з автоматом не вистачає динаміки, 141 конячок для АКП замало.
Добре веде себе в далеких поїздках.
Можна використовувати як спальне місце. Туймази в Уфу на своїй Ладі Калина універсал люкс. До речі машина відмінна, влаштовувала всіх. Їхав купити Опель Зафіра Турі, попередньо домовившись з салоном .
ОРЛИКОВОДОВ буде ставати все більше і більше, так як конкурентів у машини за ціною немає, а може і не буде. На третьому ряду більше місця ніж у зафіри. Жорстка підвіска, але якщо буде добре ходити то це плюс.
Двигуну можна легко додати коней (КОРОБОЧКА для дизелів).
Легко робить на світлофорі багатьох. на початку року практично нову, довго шукав собі авто в межах 800т. Відгуки про автомобілі Шевроле Орландо підкреслюють такі їх переваги, як хороші технічні та дорожні характеристики, просторість, практичність і функціональність, багатий вибір комплектацій. Цей мінівен прекрасно підходить для сімейного експлуатації. Базова комплектація оснащується трьома рядами сидінь із зручними регулюваннями, непоганий аудіосистемою, кількома подушками безпеки і кріпленнями для дитячого сидіння. Модель має продуману ергономіку салону, а ось місткість багажного відділення обмежена: для навантаження великої кількості речей доведеться складати задній ряд крісел. Зате багато згадують про потужності і тяговитости двигунів, чіткості роботи коробки перемикання передач, легкості рульового управління і стійкості при маневрах. Приємно здивувати може і низька витрата палива. Деякі нарікання викликає жорсткість підвіски, не самий динамічний розгін і маленьке салонне дзеркало.
Пошук буде здійснюватися по всіх регіонах. Щоб шукати в конкретному регіоні, виберіть його.
Неправильний адресу електронної пошти та пароль. Перевірте стан клавіші Caps Lock і поточну мовну розкладку.
Необхідно вказувати пароль довжиною не менше 6 символів. Використовуйте паролі тільки латинські символи та цифри.