Діагноз раку молочної залози міг отримати вигоду значно спектроскопії

222

Научно

Аналіз маленьких опадів кальцію в тканині молочних залоз може допомогти диференціювати злоякісні і доброякісні пухлини, але це іноді не легкопоставить такий діагноз. Тепер команда дослідників в США вірить новому методу, який використовує спеціальний тип спектроскопії, щоб визначити місцезнаходження кальцияосадки під час біопсії, міг значно поліпшити точність діагнозу.Команда, від Массачусетського технологічного інституту (MIT) і Західний резервний університет Кейза (CWRU), пише про роботу, яка привела їх кэто висновок у роботі, опублікованій онлайн в Продовженнях Національної академії наук 24 грудня.

Кальцієві осадкиМикрокальцификация або маленькі опади кальцію, формується, коли кальцій від кровотоку вносить на погіршені білки і жири, залишені позадираненные і вмирають клітини.Вони можуть бути контрольним симптомом раку молочної залози, але більшість пухлин, що містять їх, є доброякісним.Микрокальцификация найчастіше помічена при пухлинах грудей, але вони можуть також статися, хоча рідко, в інших типах раку, каже co-ведучий-автор

Меріенн Фицморайс, старший науковий співробітник і додатковий ад’юнкт-професор патології та онкології в CWRU, в заяві.Кальцифікація також грає головну роль в атеросклерозі або застигання артерій.

Біопсія може бути довгою і важкою процедуройКогда микрокальцификация показує на мамограмі, лікарі роблять подальшу біопсію підозрілої тканини, щоб перевірити на рак.Дані показують, що приблизно у кожному 10-му випадку з такою микрокальцификацией, пухлина злокачественна, таким чином, подальша біопсія критично важлива.

Під час процедури радіолог бере Рентген від трьох різних кутів, щоб визначити місцезнаходження крихітних кальцієвих опадів, потім вставляє голку вткань і видаляє до 10 зразків тканини.Патолог тоді перевіряє ці зразки, щоб бачити, чи містять вони микрокальцификацию.Але у 15 — 25% випадків, не легко визначити місцезнаходження і взяти зразок тканини точно, приводячи до неокончательному діагнозу. Це означаетпациент повинен мати більше Рентгена і перенести більше інвазивної операції, щоб відновити подальші зразки.

Але, як Фицморайс пояснює, ця друга спроба рідко успішна:«Якщо вони не отримують їх на першому проході, вони зазвичай не отримують їх взагалі».«Це може стати дуже довгою і складною процедурою для пацієнта з великим додатковим Рентгенівським виділенням, і врешті вони все ще не добираються вони після в одному з п’яти пацієнтів», додає вона.

Новий метод використовує спеціальний тип спектроскопииСпектроскопия є способом визначити склад матеріалу шляхом вивчення, як це поглинає або розсіює радіацію, таку як світло. Це часто використовується вфизическая та аналітична хімія, і існує багато застосувань тепер в медицині також.

Одна з проблем у застосуванні методу до медицини стоїться і швидкість: часто обладнання є дуже дорогим і повільним, щоб поставити результати в«реальний час».Протягом минулих декількох років, MIT і команди CWRU працював над подоланням цієї проблеми допомогти радиологу визначити, в вопросеиз секунд, якщо тканина містить микрокальцификацию чи ні.Спочатку вони спробували метод на основі спектроскопії Рамана, що використовує світло, щоб виміряти енергетичні зміни в молекулярних коливань, показуючи точныймолекулярные структури.

Перевага цього методу полягає в тому, що це дуже точно при ідентифікації микрокальцификации. Але недостатокоборудование є дорогим, і аналіз займає багато часу.В цьому останньому дослідженні дослідники описують, як вони повернулися до іншого методу, названого «розкидана спектроскопія коефіцієнта відбиття», і знайшли, що це далорезультаты так само як спектроскопія Рамана, але набагато швидше і менше вартості.

Автор Co-лідерства Нараара Карі Дингари, postdoc в MIT, каже:«З нашим новим методом ми могли отримати подібні результати з меншою кількістю часу і меншою кількістю витрати».97%-й показник успішності з розкиданої спектроскопією коефіцієнта відбиття

Розкидана спектроскопія коефіцієнта відбиття збирає і аналізує світ після того, як це взаємодіяло із зразком. Це дає унікальне, «спектрографическоеподпись».

В їх статті в PNAS автори описують, як вони досліджували 203 зразка тканини протягом хвилин після їх видалення від 23пациенты.Кожен зразок міг бути одним з трьох типів, кожного з його власної спектрографической підписом.

Це могло бути здорово, це могло містити поразки безмикрокальцификация, або це могло містити поразки з микрокальцификацией.Шляхом аналізу цих структур команда склала комп’ютерний алгоритм, який показав показника успішності 97% ідентифікації тканини смикрокальцификация.Хакелине Соарес, інший провідний автор і MIT postdoc, пропонують зміни в способі, яким різні тканини поглинають світло відбуваються, ймовірно, заизмененные рівні певних білків (еластин, desmosine і isodesmosine), які є часто поперечно зшитими з кальцієвими опадами у хворої тканини.Проста технологія з високою точністю є «хорошим першим кроком»

Джеймс Таннелл є ад’юнкт-професором біомедичної техніки в університеті Техасу і не був залучений до дослідження. Він описываетучитесь як «хороший перший крок» до системи, яка могла чинити великий вплив на діагноз раку молочної залози.

«Ця технологія може бути об’єднана в систему, що вже використовується, щоб взяти біопсії. Це — дуже проста технологія, яка може отримати те жесумма точності як більш ускладнені системи.”Команда передбачає їх метод, використовуваний радиологами забезпечити поліпшене «оперативне» керівництво до поточних процедур біопсії.

Оскільки це забезпечує аналітичні результати протягом секунд, новий метод міг допомогти радиологу голку перемістити в інше пляма преждевзятие будь-яких зразків.Дослідники планують виконати нове дослідження, щоб перевірити підхід в «реальний час»: оскільки біопсії виконуються впациенты.

Фонди від Національних Інститутів Здоров’я, національного інституту біомедичного відображення та біоінженерії і національного онкологічного институтафинансы, яким допомагають, дослідження.

выгодадиагнозжелезаизвлечьмолочнаямочь

 • Листопад 5, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Kazrashakar

  Люблю дивитися і важлива новина — досить різні речі.


  05.11.2018 у 20:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bugra

  :)) Аксакал, у тебе вже консерватизм досяг термінальній стадії. І я гроші заробляю постійно років эатк 17 вже, і сім’я у мене є ? Ти ж переконав себе, що проти минулого влади може бути тільки студент, і фіг тебе разубедишь ?


  06.11.2018 у 07:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Arirdred

  Російська З Києва — я поки дочитав до заповідей: Не убий, Не Вкради, Не сотвори собі кумира :))


  06.11.2018 в 14:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Арнаутова Аріна

  Не знаєте чому расеяне називають всіх навколо ідіотами і дурнями, але при цьому так погано живуть?


  06.11.2018 в 23:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Saithirgas

  шо таке Кіш? ?


  07.11.2018 в 15:18
  Увійдіть щоб відповісти


 • Цвиленев Леонід

  А шо, два раба не зайві :))


  07.11.2018 в 18:46
  Увійдіть щоб відповісти


 • Геннадій Іванович

  Перечитай що я написав. Бацька буде переклеювати етикетки на українських товарах і поставляти в росію під виглядом білоруських. Ну як зараз це робиться з європейськими товарами. Їсте ж білоруські креветки? :))


  08.11.2018 у 06:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Яковцова Олена

  Ось чому Лемберг завалило сміттям!


  08.11.2018 в 19:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kajizshura

  Іді Амін — 22 з копійками


  09.11.2018 у 02:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kigaktilar

  Ну як мінімум прокурора з наколками я пам’ятаю. Менти хз, цілком можливо теж були судимі


  09.11.2018 в 13:57
  Увійдіть щоб відповісти