Позашляховик toyota land cruiser 300 отримав спортивну версію в росії

14

Російські дилери почали приймати замовлення на спеціальну версію позашляховика toyota land cruiser 300 під назвою gr sport.

Автомобіль отримав великий напис “toyota” на решітці радіатора з великими осередками, бампера іншої форми, накладки на колісних арках і 18-дюймові легкосплавні диски.

Серед відмінностей в салоні варто відзначити чорне оформлення підлоги і стелі, шкіряні сидіння з контрастною прострочкою, а також емблему «gr» на підголівниках, рульовому колесі і ключі запалювання.

Новинка отримала найширший позашляховий потенціал з постійним повним приводом, трьома диференціалами з жорсткими блокуваннями і повним набором електронних асистентів. Спеціально для версії toyota land cruiser 300 gr sport розробники внесли зміни в налаштування системи кінетичної стабілізації e-kdss для їзди по твердих покриттях.

Автомобіль зберіг моторну гаму: це 3,5-літровий бензиновий мотор, що розвиває 415 к.с., і дизель об’ємом 3,3 літра з віддачею 299 сил. Обидва варіанти працюють з десятиступінчастим автоматом і системою повного приводу.