Вижили після раку молочної залози більш імовірно, щоб захворіти діабетом

253

Научно

Вижили після раку молочної залози, які є стосовними до періоду після менопаузи, мають більш високу можливість розвивається діабету.Нове дослідження, видане в Діабетології, є найбільшим все ж, щоб спостерігати цю зв’язок між переживають раком молочної залози і в кінцевому рахунку розвивається діабет; це також показало, що, продовжував пацієнт хворіти на діабет, було тісно пов’язано з тим, що вона переносила хіміотерапію.

Вчені стають все більш і більш обізнана про асоціацію між діабетом і раком. Жінки з діабетом, наприклад, мають 20%-ю можливість захворювання відносяться до періоду після менопаузи на рак молочної залози. Дослідження з минулого року продемонстрував, що люди з діабетом за віком 60, більш імовірно, захворіють на рак молочної залози, порівняно з їхніми колегами без діабету.

Оскільки більше жінок переживає рак молочної залози, стає все більш і більш важливо зрозуміти довгострокові результати для тих, що вижили, оскільки вони стають старше. Однак небагато досліджень спробували визначити те, що ризик діабету розвивається для вижив після раку молочної залози.Команда, на чолі з доктором Лоррэйн Липскомб (Жіноча Лікарня Коледжу, Жіночий Науково-дослідний інститут Коледжу, Торонто, Канада), зібраний і проаналізовані дані з Онтаріо, щоб порівняти поширення діабету серед жінок старше 55 з раком молочної залози (1996 — 2008) жінок того ж віку без хвороби.Переніс пацієнт хіміотерапію, був також визначений.

Було 24 976 вижили після раку молочної залози і 124 880 контрольних груп, залучених в експеримент.Результати показали це з усіх предметів, 9,7% хворий на діабет по середньому спостереження 5,8 років.

Через два роки після діагнозу, ризик діабету серед тих, що вижили після раку молочної залози почав зростати, у порівнянні з жінками без раку. Після 10 років 7%-й підвищений ризик підвищився до 21%.Корисна хіміотерапія була отримана 4 404 пацієнтами, испытавшими протилежну кореляцію. За перші два роки після діагнозу їх ризик для діабету був найвищим (24%-й підвищений ризик порівняно з контрольною групою), і потім після 10 років, це зменшило до 8%.

Доктор Липскомб сказав:«Можливо, що хіміотерапевтичне лікування може справити діабет раніше у сприйнятливих жінок. Збільшене збільшення ваги було відзначено у врегулюванні за корисну хіміотерапію для раку молочної залози, який може бути фактором в підвищеному ризику діабету у жінок, які проходять лікування.

Супресія естрогену в результаті хіміотерапії може також викликати діабет; проте, це, можливо, було меншим кількістю чинника в цьому дослідженні, де більшість жінок було вже належать до періоду після менопаузи».Автори вважають, що інші чинники сприяли зв’язки між діабетом і жінками, що перенесли хіміотерапію:глюкокортикоїдні препарати, що використовуються в хіміотерапії, щоб лікувати нудоту часто, викликають гостру гіперглікемію або потенціали дії на рівнях цукру в кровиженщины, які отримали хіміотерапію, можливо, спостерігалися більш близько, тому, діабет було б легше діагностувати

За словами вчених, ризик, можливо, зменшив у жінок, які отримали хіміотерапію, тому що вони захворіли на діабет протягом перших двох років і більше не перевірялися. Інша причина може полягати в тому, тому що ефекти глюкокортикоїдів пом’якшилися з часом.Слідчі кажуть, що не можуть повністю зрозуміти, чому у тих, що вижили після раку молочної залози був більш високий ризик діабету в порівнянні з контрольними групами.Доктор Липскомб пояснив:«Існують, однак, докази асоціацію між діабетом і раком, який може відбутися через факторів ризику, поширених до обом умовам.

Одним таким фактором ризику є стійкість до інсуліну, предрасполагающая і до діабету і до багатьох типів раку — спочатку, стійкість до інсуліну пов’язана з високими рівнями інсуліну і існують докази, що високо циркулюючий інсулін може збільшити ризик раку. Однак діабет тільки з’являється багато років потому, коли рівні інсуліну починають зменшуватися — тому можливо, що ризик раку відбувається набагато раніше, ніж діабет у стійких до інсуліну людей, коли рівні інсуліну високі.”

Результати підкреслюють важливість близького контролю діабету серед тих, що вижили після раку молочної залози, доктор Липскомб завершив.

болеевыжитьжелезамолочнаяпосле

 • Червень 25, 2018
 • коментарів 11
 • admin
 • Науково

коментарів 11


 • Kanadar

  Це про Рашку?


  25.06.2018 в 19:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Anaswyn

  Чойто Очко соромиться розповісти нам шо сидить у відпустці за свій рахунок? ?


  26.06.2018 у 04:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gavinrarin

  Просто подумайте кому було вигідно свбить аеробус???????????? Подумали????????????? Тільки русафобам і ГАСДЕПУ БУЛО ВИГІДНО!!!!!!!!!!!!!!! ВАМ ХАНА!!!!!!!!!!


  26.06.2018 в 09:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Покровський Ярослав

  та я зрозумів. Там то помилка, чи то анкета не тієї лукаш


  26.06.2018 у 18:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Комарова Рената

  мені якщо чесно)(шу — це не моя фабрика


  27.06.2018 у 05:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Anayakus

  Какцапы це сучасні неофашисти, які тільки поміняли символіку і риторику. Подивіться на їх паради *антимайданов*, на їх виступи політиків, просто волосся стає дибки. Замість свастики, общипанная курка мутант, замість чорно-червоно-білого прапора, гей-оргиевские стрічки і прапор Расеі. Анексія територій, мілітаризація суспільства і культ особистості ботоксного Пукина мафіозі карлика, є явними ознаками фашизму в Рацейской Педерации. Путиноиды це генетичний сміття, яке потрібно утилізувати.


  27.06.2018 в 11:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Redstone

  ну я про такі випадки не чув принаймні


  27.06.2018 в 22:23
  Увійдіть щоб відповісти


 • Жирів Владислав Платонович

  Коли Росія багато разів порушувала повітряний простір інших країн, то вата усцыкалась в труси від вяличия. А як довыепывались — то ображаються :))


  28.06.2018 в 09:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Вероніка Тихонівна

  одностороннє не об’єктивне мислення, навіть собаки розумнішою


  28.06.2018 в 13:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kegor

  Україна розпалася, збулася твоя мрія, тепер вся надія світу на Рацейскую Педерацию


  29.06.2018 у 03:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Яговкин Євген

  Шо ви шановний мычите? Дивлюся пердак у вас горить не кисло.


  29.06.2018 у 05:13
  Увійдіть щоб відповісти