Революційне виготовлене на замовлення сердечне пляма рятує життя жінці

203

Научно

Вперше виготовлене на замовлення сердечне пляма успішно врятувало життя пацієнта серцевого нападу.Літня жінка, що страждала від важкого серцевого нападу, була принесена в Лікарні загального профілю Саутгемптона, де хірурги відчували його занадто небезпечний, щоб виконати інвазивну щиру, сердечну процедуру. Вона була в такому поганому умови, що лікарі не були впевнені, як лікувати її.Доктор Веттукэттил, що спеціалізується на дитячих хворобах серця, сказав: «Ця леді перенесла дуже важкий серцевий напад, і хірурги відчували його занадто багато ризику прооперувати її, яка залишила варіанти надзвичайно обмеженими та її можливості виживання тонкий».

У пацієнта було отвір в її серце, яке було занадто широко, щоб використовувати традиційне лікування. Натомість доктор Джозеф Веттукэттил запропонував ідею використовувати його власний радикальний метод перегляду, щоб спостерігати зону ураження.Метод перегляду дозволив йому вивчати рух трьох вимірів серця і виділяти частини серця, не функціонували належним чином.

Він послав переглянуті зображення по електронній пошті групі фахівців у Швеції, змогли розвинути пляма менше ніж через два дні.Він додав:«Коли я подивився на отвір, це було великим і невідповідним для закриття, таким чином, я спробував свого щастя і запитав компанію, чи могли б вони допомогти. Вони проектували його точно до моїх малюнках, і пристрій управлялося в протягом 48 годин».

Революційне пляма серцевого нападу працювало успішно, і протягом тижня літня леді була звільнена від зобов’язань в її місцеву лікарню і вставила житловий будинок для відновлення.Доктор Веттукэттил пояснив:«З інформацією, доступною від такого чутливого перегляду 3D ехокардіографія, ми бачили введення певного пристрою, щоб вирішити певні проблеми, такі як гострі серцеві напади, і цей процес йде вже повним ходом».

Це — величезний крок вперед у розвитку нового лікування для людей, що страждали від серцевих нападів, де звичайні методи не працюють.Серцеві напади можуть бути смертельними і є однією з головних причин смерті в світі. У Великобританії приблизно в 275 000 чоловік є серцевий напад кожен рік, який 120 000 результатів у смерті.

В останні роки захворюваність серцевими нападами покращилася у Великобританії,однак, літні люди в набагато більш високий ризик, оскільки вони обмежили доступ, щоб бачити лікаря — кардіолога, що зменшує їх шанс раннього втручання.

заказизготовитьреволюционныйсердечный

 • Червень 27, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Ломовцев Макар

  Ага, приварити колеса від лайноса…


  27.06.2018 у 18:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dugrel

  Оленів дичавіють


  27.06.2018 в 22:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Brar

  витямба побіжний — а че було з володимирським тоді? Це собор мається на увазі?


  28.06.2018 в 10:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Peridi

  Він про раду…


  28.06.2018 в 12:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кулактина Аліна

  Таки так. За антрацит Україна розплачується акуратно.


  28.06.2018 у 22:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Taurn

  на правах реклами….


  29.06.2018 в 10:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Юневича Інна

  Слава ХЛОРУ! ХЛОРУ Слава!


  29.06.2018 в 12:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Spellwing

  Вже ніби не збитковий, але раніше був таки так – з величезною діркою, яка дотувалася з бюджету


  29.06.2018 у 23:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Черніков Сергій

  Кіт, формально вони звичайно не відповідають. Але зуб даю що марення корчинського озвучений навмисно, і ти сама прекрасно розумієш з якою метою. Ну а щодо аналогій — розповідь про хороші концтабору адже не розпалює ворожнечу, а от розповідь корчинського — явне розпалювання національної ворожнечі. До речі, як нагуглити розповідь про конц-табору, цікаво глянути своїми очима


  30.06.2018 у 04:14
  Увійдіть щоб відповісти