Військова поліція сербії приступила до ескплуатаціі уаз патріот

12

В даний момент на території сербії вперше проходить міжнародний етап конкурсу «страж порядку», причому місцева військова поліція бере участь в змаганнях на нових позашляховиках уаз патріот.

Відомо, що 56 російських позашляховиків були закуплені сербською армією ще влітку двадцятого, а восени того ж року військовим відвантажили ще вісім таких авто. Всі ці патріоти мають службове чорно-біле забарвлення кузова з написами «војна поліціја». Крім того, автомобілі оснащені проблисковими маячками.

Перший час сербська військова поліція майже не використовувала поставлені їй позашляховики, і активна експлуатація машин почалася лише зі стартом згаданого конкурсу «страж порядку».

Крім місцевих військових, участь у змаганнях беруть також поліцейські з алжиру, вірменії, білорусі, в’єтнаму, ірану, катару, казахстану, китаю, росії та узбекистану. Вони змагаються в різних дисциплінах, серед яких, наприклад, проїзд смуги перешкод на патрульному авто і стрілянина.

Зауважимо, що так як сербія не входить ні до складу євросоюзу, ні в нато, то її збройні сили переважно укомплектовані якраз таки технікою російського виробництва.