Немовлята починають вчити мову в той час як в матці

274

Научно

Нове дослідження показує, що новонароджені немовлята в змозі сказати відмінність між своєю рідною мовою та іноземними мовами впродовж годин після народження. Виявлення, яке скоро буде видано в журналі Acta Paediatrica, вказує, що немовлята починають брати мову, в той час як вони все ще знаходяться в матці.

Експерти знали протягом тривалого часу, що здатність дитини виявити складні правила мовою затьмарює здатність дорослих.Після тридцяти тижнів вагітності повністю розроблені мозкові механізми, пов’язані зі слуханням.

Майбутні немовлята від того пункту в змозі почути те, що їх матері говорять і поглинають елементи мови. Вони в змозі використовувати те, що вони, як чують, протягом заключних десяти тижнів вагітності та при народженні диференціюють мови.Патрісія Куль, співавтор і співкерівник Інституту Вивчення і Мозкових Наук в університеті Вашингтона, сказала: «У матері є перші бабки при впливі на мозок дитини. Голосні звуки в її мовлення є самими гучними одиницями і замками плода на них».

Попереднє дослідження знайшло, що протягом місяця після новонароджених народження в змозі вивчити і диференціювати звуки мови, однак це виявлення є першим у своєму роді, щоб вказати, що вивчення починається до народження, в той час як дитина все ще розвивається.Дослідники пропонують, щоб у дітей була можливість взяти і пам’ятати мова в той час як в матці.Немовлята спочатку чують звуки мови, і тільки пізніше слухають значення. Це дослідження, здається, показує, що спочатку дуже, навіть перш ніж дитина народжується, плід може робити більше, ніж просто слухання мовних звуків.

Крістін Мун, провідний автор і викладач психології в Тихоокеанському лютеранському університеті в Такомі, Вашингтон, сказала:«Це — перше дослідження, яке показує, що плоди дізнаються пренатально про певних мовних звуках мови матері. Це дослідження переміщує вимірний результат досвіду з мовними звуками з шести місяців віку до до народження».У загальній складності 40 новонароджених приблизно 30 старих годинників були залучені в дослідження в Такомі та Стокгольмі. Вони всі слухали звуки на своїй рідній мові, а також іноземних мовах у той час як у дитячому садку.

Дослідники змогли оцінити свою реакцію на звуки шляхом вимірювання, скільки часу вони висмоктали на соску. Короткий всмоктування було пов’язано зі знайомими звуками, в той час як довгий всмоктування було пов’язано з незнайомими звуками. Це означає, що новонароджені можуть диференціювати те, що вони чують в утробі.Немовлята, як знаходили, висмоктали на соску протягом більш довгого періоду, коли вони почули іноземні мови в протилежність своєї рідної мови.

Маленькі діти є найшвидшими учнями, оскільки вони можуть легко поглинути нову інформацію, дослідники відзначають, що розуміння, як вони роблять це могло допомогти знайти способи поліпшити вивчення в більш пізні роки. Kuhl завершив: «Ми хочемо знати, яке чаклунство вони поміщають, щоб працювати в ранньому дитинстві, що дорослі не можуть.

Ми не можемо витратити даремно то раннє цікавість».

времяматкамладенецначинатьучитьязык

 • Листопад 23, 2018
 • коментарів 12
 • admin
 • Науково

коментарів 12


 • Sajora

  Зростав. Імперія була націлена на захід, на Європу, вона з ним співпрацювала, а тепер більшовики зробили з руських азіатів і ідіотів з совковими мізками.


  23.11.2018 в 13:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bandihuginn

  Звільнити? Нагородити за підвищення престижності школи! :))


  23.11.2018 в 19:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Будаєв Степан Федотович

  Клоун у підарасов :))


  24.11.2018 в 09:12
  Увійдіть щоб відповісти


 • Курсалина Діана

  Труднощі перекладу, російською ні слова повністю одвітного словы митець ?


  24.11.2018 в 11:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Свят Костянтин

  Взятий із зброєю є полоненим. Якщо б пов’язали Вальцмана в кальсонах, він був би мовою. А заручники в Будьоновську були.


  24.11.2018 в 23:12
  Увійдіть щоб відповісти


 • Нона Віталіївна

  а взагалі Лайф залишився як резервний варіант в телефоні…


  25.11.2018 у 05:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Goldenwarden

  Привіт? а шо, пітар поїхав у пітєр? :))


  25.11.2018 в 17:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Гриневеца Регіна

  ваша батьківщина в Азії угрофины, туди вас і тягне, їх закони та звичаї як раз для вас ватоголовые ))))


  26.11.2018 в 01:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Яхненки Іраїда

  лови 11 рублів, пістун ?


  26.11.2018 у 07:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Северинова Мілена

  Ватоголовые — це тварини… 11.80 рублів…


  26.11.2018 у 16:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Яромеева Ольга Захарівна

  ну чому, по постам цілком можу здогадатися, що ти в цьому конфлікті на стороні ЛДНР і Росії, і точно також можна сказати що смерті викликані ними — з твого мовчазного схвалення. А може даж і слава беркуту говорила півтора року тому?


  27.11.2018 в 00:09
  Увійдіть щоб відповісти


 • Эпингера Клара Броніславівна

  справжні українці, несуть квіти до посольства Срашки в Києві, готові визнати анексію Криму, вбивства на Донбасі, сбитие української авіації, літаків ВСУ і підставити іншу щоку для удару від старшого брата Срашки. А не ці русафобы що в коментарях пишуть гидоти!!!!


  27.11.2018 у 07:09
  Увійдіть щоб відповісти