Експериментальне лікарський засіб Pfizer уповільнює рак молочної залози на пізній стадії

204

Научно

Експериментальне новий лікарський засіб Pfizer, як доводили, усунуло прогресію невиліковної форми раку молочної залози більше двох років, згідно з новим дослідженням, представленим на Симпозіумі Раку молочної залози Сан-Антоніо.Пацієнтам дали медицину, названу 0 332 991 ФУНТОМ, з Novartis (NOVN) Femara AG.

Результати дослідження не показують просування пухлини в середньому для 26,1 місяців, порівняно з 7,5 місяцями в тих, хто отримав femara незалежно. Лікарський засіб було в свою секунду трьох обов’язкових стадій, необхідних для американського схвалення.

0 332 991 ФУНТ є першим в новій групі агентів, що функціонує шляхом інгібування білкового імперативу до циклу ракової клітини.Доктор Маці Ротенберг, перший віце-президент клінічного розвитку та медичних справ для Підрозділів Онкології Pfizer каже:«Ці результати є особливо важливими величини клінічного спостережуваного ефекту і факт, що 991 ФУНТ є потенціал, спочатку у класі приходять до згоди. На основі цих позитивних даних про Фазі 2 Pfizer планує відкрити рандомізоване дослідження Фази 3 991 ФУНТА у цьому населенні пацієнта в 2013. Ми працюємо з контролюючими органами, щоб просунути розвиток цього перспективного складу самим швидким і відповідальним способом».

Результати дослідження значні з-за розміру переваги і порівняльної безпеки експериментального лікування. Це дослідження складалося з 165 пацієнтів з метастатичною хворобою, досить маленьким випробуванням і має бути підтверджено у більш численному населення.Бере участь жінкам стимулювали пухлини гормональний естроген, найбільш поширений тип раку молочної залози. У всіх жінок була метастатична хвороба, маючи на увазі рак, поширився до іншим частинам іншого тіла та вважається невиліковним.

Рак молочної залози є другим самим фатальним типом раку у жінок. Згідно з американським Противораковому суспільству, 230 000 жінок у США були діагностовані з роком, і більш ніж 39 900 помруть від нього.Коли серед слідчих були жінки, у яких була стабільна хвороба протягом 6 місяців або більше, 70 відсотків з даних комбінацію препаратів бачили переваги, у той час як лише 44 відсотки тих даних Femara отримали вигоду.

Pfizer перемістить складу вперед у заключний етап тестування необхідного для схвалення як можна швидше з міжнародним випробуванням, запланованим, щоб початися в наступному році.Під час дослідження приблизно у кожного третього пацієнта повинна була бути своя доза експериментального препарату, зменшеного на певний момент. Помічені побічні ефекти включають низькі рівні борються з інфекцією лейкоцитів, втоми і анемії.Pfizer продовжує зв’язуватися з експертами по раку, щоб допомогти створити найефективніші дослідження і відповісти на питання про те, коли і як ліки повинно бути прописано, а також інші ліки можуть бути дані, щоб максимізувати переваги.

Ротенберг сказав, «Це — іронія наявності лікарського засобу, продвигающегося так швидко, як ми можемо. Будуть проміжки в нашому знанні того, як дати його і коли. Ми намагаємося просунутися з вдумливим, методичним підходом».

Провідний дослідник Річард Фін завершив:«Величина цього переваги, я не думаю, повинна бути недооцінена. Це пацієнти, у яких є невиліковний рак молочної залози.

Багато препаратів при онкології було схвалено або отримує багато тяги з-за поліпшень що минулі тижня до кількох місяців. Ми пішли від 7 місяців до 26 місяців.

Це є інноваційним».

pfizerзамедлятьлекарственныйсредствоэкспериментальный

 • Квітень 16, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Darkforge

  Карлуша, ща ті у кого є гроші на відпочинок — цілком можуть поїхати скажімо в Єгипет. І отримати сервіс в два рази краще за ті ж гроші. Не кажучи вже про те що туди можна поїхати практично в будь-який час року


  16.04.2018 в 19:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Аліна Цвєткова

  Будували, будували і ні)(уя не побудували:) Втім як большінтсво російсько українських проектів


  17.04.2018 в 00:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кравчикова Єлизавета

  :)))))


  17.04.2018 в 13:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Forcebourne

  З-за чого б вийшли?


  17.04.2018 в 17:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Zololrajas

  Рада порадувала :))


  18.04.2018 в 08:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Шуліченко Ніна

  Вже…. А якщо неграмотні, що вважають гроші по мордах на купюрах, дізнаються, що Іван Франко з купюри 20 грн називав себе русином, жив у Русі, мову називав руської, а “українцями” тоді були німецькі колоністи з Австоро-Угорщини… Що тоді??? Ось чому найбільш упоротые досі брешут з німецьким акцентом, наприклад, Фаріон….


  18.04.2018 у 16:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Marilanim

  дик його поки немає, і в найближчому майбутньому не передбачається


  18.04.2018 в 19:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kalrajas

  справа, як правило, не в дослідників а в бізнес-інтересах. бояться монополізації виробництва насіння наприклад, або там мальків риби. З часом думаю застосування генетики для виведення нових сортів все одно станеться. Крім того ща вже давно для виведення нових сортів застосовується наприклад опромінення радіацією, чтоыб викликати мутації, які можуть бути корисні. Різниця тільки в тому що ща покладаються на везіння, а там на цілеспрямоване впровадження якогось гена


  19.04.2018 у 03:31
  Увійдіть щоб відповісти