В україні почалося полювання на вже розмитнені “євробляхи”

37

На митниці створена спеціальна група, що вилучає автомобілі на європейській реєстрації.

Про це заявили в організації «автоєвросила», інформує тсн.

Зазначається, що в зоні ризику знаходяться «євробляхи», розмитнені за фейковими сертифікатами відповідності. Тобто фактично такі тз-нижчі за клас «євро-2 ” переважно 1970-80-х років випуску.

Юрист аес іван казачук підкреслив «що» дуже легко «встановити той факт, що автомобіль не відповідає стандарту»євро-2″. За його словами, у разі підробки документів накладається штраф у розмірі вартості автомобіля, передбачена його конфіскація і внесення в список розшукуваних тз.

Тим, хто вже зіткнувся з такою проблемою, він порадив шукати адвокатів, тому що «це складне юридичне питання, пов’язане з умисною підробкою документів і митним оформленням на підставі підроблених документів». Казачук попередив «що» навіть адвокатам складно вирулити з такої ситуації«, тому що всі докази підробки документів – у митниці»на руках”.

В аес також попередили про ризики розмитнення за допомогою учасників бойових дій (убс) – пільгова процедура (діє до 8 лютого 2022) надається тільки тим, хто провів «на передовій» не менше 90 днів, починаючи з 15 квітня цього року. Справа в тому, що з’явилися вже підроблені довідки убд їх активно продають по $150. Тому в “автоєвросиллі” порадили перевіряти такі документи, а також їх власників у судових реєстрах, щоб у них не було боргів. Інакше автомобіль можуть вилучити за борги.