Це самий продаваний автомобіль всіх часів

207

Ось який автомобіль є самим продаваним в світі.

Чи замислювалися ви, який у світі найбільш продаваний автомобіль за всю історію автопромисловості, який до того ж до цих пір випускається? На цю роль насправді претендує не так багато автомобілів. Справа в тому, що в різні періоди розвитку автосвіту абсолютну популярність займали різні моделі автомобілів. На жаль, більшість колись популярних машин більше не виробляються. Але тим не менш у світі є такий лідер. Існує тільки один автомобіль, який витримав випробування часом.

Є в гонитві за лідерством кілька моделей автомобілів, які хоч і не є абсолютними чемпіонами з продажу, але тим не менш гідні згадки в нашому короткому огляді, перед тим як ми назвемо найбільш продаваний автомобіль в світі. Мова йде про Volkswagen Beetle (Volkswagen Käfer/Rabbit – що в перекладі означає Жук) і Volkswagen Golf. У 1968 році Volkswagen Beetle став самим продаваним автомобілем у світі – з моменту його дебюту було продано 22,5 млн примірників. З тих пір ця машина залишається однією з найбільш продаваних у світі.

Це самий продаваний автомобіль всіх часів
Це самий продаваний автомобіль всіх часів

Volkswagen Golf між тим був самим продаваним автомобілем у Європі протягом семи років поспіль, поки не поступився лідерством у 2017 році автомобілю Ford Fiesta.

Але хетчбек, як і раніше, має сильні продажі по всьому світу. З моменту запуску виробництва компанія Volkswagen продала за 33 роки більше 33 мільйонів автомобілів (за даними Road and Track і carsalesbase.com).

Однак ці німецькі автокомпанії не єдині, хто намагався продати найбільше автомобілів однієї моделі. Наприклад, американський пікап Ford F-серії також є одним з найбільш продаваних автомобілів. В Америці цей позашляховик вже 37 років поспіль лідирує по продажах. Саме ця популярність у Північній Америці дозволяє позашляховику-пікапу займати одне з перших місць серед найпопулярніших моделей автомобілів в глобальному масштабі.

Це самий продаваний автомобіль всіх часів

Станом на 2017 рік за 70-річну історію моделі було продано понад 26 мільйонів пікапів. Але, як ми вже сказали, всі ці автомобілі не є абсолютними лідерами в світі. І, як ви вже зрозуміли, ця машина має хорошу репутацію в США. Інакше у цій моделі були б погані продажі в Північній Америці, що не дозволило б автомобілю зайняти світове лідерство.

Це самий продаваний автомобіль всіх часів

Отже, найбільш продаваною моделлю в світі є Toyota Corolla. Це офіційно визнаний автомобільний бестселер у світі.

Toyota Corolla, яка дебютувала в далекому 1966 році, через 50 років продала понад 44,1 млн автомобілів (станом на 2017 рік). Так, це не найкрасивіший автомобіль на ринку. Не самий технологічний і з не дуже радісними технічними характеристиками.

Але є в цій машині одна приваблива особливість для споживачів, які забувають про не дуже агресивному зовнішньому вигляді машини, про бідноті комплектацій і т. п. Весь секрет – у співвідношенні ціни та якості (надійності) автомобіля. Так-так, саме надійність. Адже про якість і надійність автомобілів Toyota по всьому світу складаються легенди. А поряд з прийнятною вартістю успіх автомобілю був гарантований на старті продажів і донині.

Це самий продаваний автомобіль всіх часів

Зараз стартували продажі вже 12-го покоління автомобіля. У Росії в базовій комплектації машина коштує від 1 173 000 рублів (ціна від 21 лютого 2019 року). У максимальній комплектації Королла коштує 1 700 000 рублів. Незважаючи на високу вартість максимальній комплектації, ця модель популярна у всьому світі. Багато в чому завдяки дешевизні в базовій комплектації, де автомобіль все одно достатньо оснащений і має ряд переваг перед рядом конкурентів.

І на відміну від німців, чия надійність і якість за останні роки впали нижче плінтуса, Toyota Corolla пропонує своїм покупцям сучасний зовнішній вигляд, сучасні технології, безпека. Але головне – автомобіль надійний і готовий служити своїм власникам без поломок максимально довго.