Куріння більш смертельного для пацієнтів ВІЛ, ніж вірус

229

Научно

Ліки від ВІЛ і лікування досить успішні, який ті, хто діагностовано і проходить лікування рано, в стані пережити близько до нормального життя довжини, проте, їх тривалість життя могла бути скорочена, якщо вони — курець.Нове датське дослідження, на чолі з Марі Хеллеберг, Меріленд, Копенгагенської Університетської клініки і виданий у Клінічних Інфекційних хворобах, пропонує, щоб пацієнти ВІЛ, організовані турбота, отримуючи вільний доступ до антиретровірусної терапії, і хто курить, закінчили тим, що втрачали роки свого життя із-за куріння, не ВІЛ.Helleberg і її колеги наблизили ефект куріння на ризик смерті, тривалості життя, смертності, і число життєвих років програло через паління порівняно з втраченими через ВІЛ. Дослідники використовували дані від 3 000 інфікованих ВІЛ пацієнтів, що лікувалися в Данії між 1995 — 2010.

Дослідницька група також подивилася на відношення між смертністю і палить серед пацієнтів ВІЛ і національного фонового населення. Доктор Хеллеберг зазначив, що в місцях, де лікування ВІЛ змішано в охорону здоров’я, і антиретровірусна терапія доступна безкоштовно, «більше ніж 60 відсотків смертельних випадків серед пацієнтів ВІЛ пов’язані з курінням», замість ВІЛ.Куріння статусу змінило наближену тривалість життя пацієнта значно. Наприклад, у нинішнього курця, яким мав ВІЛ і було 35 років, була тривалість життя 62,6 років, на відміну від 78,4 років для не курившего пацієнта з ВІЛ.

Роки, втрачені від куріння, були вдвічі вищими, ніж втрачені від ВІЛ серед заражених ВІЛ пацієнтів. Надлишкова смертність пацієнтів ВІЛ, які були курцями, як знаходили, була в три рази більше, ніж пацієнти, не діагностовані з ВІЛ.

Автори пояснили:«Наші результати дослідження підкреслюють важливість советующихся пацієнтів ВІЛ на відмову від куріння, оскільки куріння може вплинути на їх тривалість життя значно більше, ніж сама ВІЛ-інфекція».Результати також вказують на важливість втручань відмови від куріння для усунення куріння серед пацієнтів ВІЛ і регулярного населення. Пішли у курців є ризик серцево-судинного захворювання, негайно знижуються, але у них все ще є підвищений ризик раку багато років після зупинки.

Прагнення до добре організованого лікування ВІЛ важливо, за словами доктора Хеллеберга. Куріння створює додаткову загрозу пацієнтам з ВІЛ. Пацієнти, які отримують інтегровану турботу від декількох різних фахівців охорони здоров’я, включаючи тих, хто може допомогти пацієнтам із змінами способу життя, в змозі отримати підтримку рішень кинути палити.

Куріння було історично пов’язано з:Рак легенів

Безпліддя в женщинахИнфекция дихальних путейАстмаСтареющая шкіра

Більш коротка тривалість жизниНедавнее дослідження, зроблений дослідниками з університету Альберти в Канаді, встановило то куріння світла-до-помірного, може підвищити ризик раптової серцевої смерті у жінок на 8 відсотків протягом кожних 5 років, проведених, курячи.

болеевирусдлитькурениепациентсмертельный

 • Серпень 22, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Колобків Онуфрій

  Як буде Нехай щастить по-естонськи? ))


  22.08.2018 в 22:34
  Увійдіть щоб відповісти


 • Хомколова Варвара

  Ахаха по заслугах. Коли ж до вас дійде вата що ви для Рашки лише витратний матеріал в досягненні цілей кремля і ХЛОРУ. Так само як штучні дыныры і лыныры, поки ви бігаєте і захищаєте інтереси кремля і ХЛОРУ, вони сидять у своїх кабінетах в м’яких кріслах і ржуть з вас. Рашка це мафія в масштабах країни. 110 000 000 мафіозі.


  23.08.2018 у 05:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Гудкова Інна Карпівна

  Кращої реклами не придумати!!! Раша Тудей рулить…


  23.08.2018 в 15:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Siragra

  Привіт ? Ти че бузишь? :))


  23.08.2018 в 21:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mowyn

  Хочуть турпоїздку може продовжити просто.


  24.08.2018 у 07:50
  Увійдіть щоб відповісти


 • Яна Георгіївна

  тих хто там тоді жив — майже нікого не залишилося. і за більшу пенсію або зарплату продалися ті хто в росії ніколи не жив:) Просто натура така:)


  24.08.2018 в 12:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Філіпов Валерій

  Та не гони, в україну повертаються чартерами нормальним чином


  25.08.2018 в 00:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gholbirgas

  Ти походу єдина людина крім редакторів хто це прочитав:)


  25.08.2018 у 07:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Селезньова Марія

  Тобто те що на мітингу захарченку говорили що не добре стріляти з житлових кварталів — брехня, або провокація засланих правосеков? :))


  25.08.2018 у 16:24
  Увійдіть щоб відповісти