В овечій шкурі: продається рідкісна волга-догонялка

24

У ялті на продаж виставлений газ-2434 1990 року випуску. У народі такі машини часто називають “догонялками”, а виготовлялися вони невеликими партіями для кдб і мвс з 1987 по 1993 роки. За деякими даними, було випущено всього 245 машин.

Головною особливістю є силовий агрегат. Двигун змз-2424, бензиновий v8 об’ємом 5,5 л, що розвиває 195 км/ч.

Працював мотор в парі з 3-ступінчастою акп розробки газ. Крім того, у цих автомобілів був доопрацьований кузов і посилена підвіска.

Власник представленого примірника стверджує, що автомобіль — один з небагатьох збережених, і знаходиться він в первозданному стані: збережені всі відмінні елементи і оригінальна табличка, кузов не страждав в дтп, не перетравлювався, перебуває в рідній рідкісної фарбі і має всі належні підсилювачі; всі двері легко закриваються.

Комплектація проявляє специфічні риси авто: широка педаль гальма, два салонних дзеркала, оригінальний збільшений бензобак, дискові передні гальма, заховані на місці попільнички тумблери, модуль спецзв’язку з шифратором і дешифратором і друга акб в багажнику, секретний механізм відкривання багажника, суцільнометалева спинка заднього сидіння…

Як випливає з опису, машина всі роки життя перебувала в криму, була задіяна в роботі структур кдб срср, до 2003 року значилася на балансі при управлінні мвс україни, а згодом була списана. Якщо прийняти опис на віру, перед нами рідкісний колекційний зразок, музейна рідкість. І ціна відповідна: продавець просить за автомобіль рівно 3 млн рублів.