Porsche оголосила ціни на електричний Taycan

224

Авто новости

Ціна нового цілком електричного седана Porsche Taycan буде приблизно дорівнює вартості Cayenne і Panamera. В Європі модель очікують від $86 тис.

Ціна на новий електрокар Porsche Taycan не буде дуже сильно вибиватися з прайс-сторінки німецького бренду, повідомляє видання Autoblog.

У Німеччині машину можливо буде придбати від $86 тис. до $104 тис. Приблизно за ці ж гроші в Європі можливо придбати головного суперника Taycan — Tesla Model S.

Porsche запланували провести 20 тис. моделей Taycan. Представники компанії говорять, що у разі якщо електрокар буде користуватися популярністю — вони запустять додаткове виробництво.

Як вже писало НВ, два електродвигуна Taycan видають близько 600 кінських сил і розганяє автомобіль до 100 км/год за 3,5 секунди. Інженери запевняють, що зарядка нового Porsche буде однією із самих стрімких серед суперників. Вони утвержают, що застосовуючи нові 800-вольтові зарядні пристрої, Taycan можливо заряджати до 80% всього за чверть години.

А порожній батареї повинно вистачити всього 4 60 секунд стрімкої зарядки, щоб дати автомобілю запас ходу в 100 км.

Ось ще днями про те де можна грати Ліга ангелів 3 почитав на цих вихідних і ви знаєте мені ця інформація дуже допомогла. Якщо вас цікавить подібне, то вам варто подивитися.

  • Жовтень 19, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини