Брак лікарського засобу, повязана з рецидивом раку

229

Научно

Брак лікарського засобу, здається, викликала більш високий рівень рецидиву серед дітей, підлітків і молодих повнолітніх з лімфомою Ходжкіна, дослідники формують Св. Джуда, про який Дитячий Науково-дослідний госпіталь повідомив на цьому тижні.

Вчені кажуть, що це — перший приклад трагічних наслідків поточної браку лікарського засобу. Вони підкреслили, що захист доступу пацієнта до рятівного лікування повинна завжди бути пріоритетом номер один в будь-якій системі охорони здоров’я.Діти, підлітки і молоді повнолітні з лімфомою Ходжкіна в національному клінічному випробуванні показали передбачувану дворічну без раку виживання, знизив з 88 до 75 відсотків із-за браку лікарського засобу.Дослідження почалося перед будь браком лікарського засобу, про яку повідомляють, однак, зміна почалося в 2009 після того, як брак mechlorethamine стала очевидною.

Лікарський засіб mechlorethamine було замінено cyclophosphamide для лікування пацієнтів із середнім або високим ризиком лімфома Ходжкіна.Ніякі дослідження пацієнти не є покійним, але тими, хто знову впав, мав більш сувору терапію, пов’язану з більш високими ризиками безпліддя та інших питань охорони здоров’я пізніше.

Результати порівняння двох груп через два роки після їх діагнозів раку видаються в The New England Journal of Medicine. Результати демонструють перше наявний доказ браку лікарського засобу, яка призвела до недоліків у певних пацієнтів.

Історія браку лікарського средстваНедавно, багатьом доглядальницям і пацієнтам поставила під загрозу їх медичні лікування брак лікарського засобу, як mechlorethamine та інші впрыскиваемые препарати.

Доступний, так як 1960-ті для лікування раку, mechlorethamine просто стали доступними знову.Cyclophosphamide є безпечною і ефективною заміною для mechlorethamine, використовуваного протягом багатьох десятиліть для лікування дітей і дорослих з лімфомою Ходжкіна.Моніка Мецгер, Доктор медицини, асоційований член Онкологічного відділення Св.

Джуда і науковий керівник дослідження, сказав:«Це — руйнівний приклад того, як брак лікарського засобу впливає на пацієнтів і чому цей дефіцит повинен бути відвернений. Наші результати демонструють, що для багатьох препаратів хіміотерапії немає ніяких відповідних доступних препаратів заміни».Попередній дефіцит найбільш часто вирішувалося з допомогою замін. Це дослідження дало реальне обличчя проблему браку лікарського засобу, показавши, що це реально.

Існують фактичні методи лікування, які нездатні бути даними, тому що препарати просто не доступні.Майкл Лінк, Доктор медицини, провідний автор і викладач педіатрії при онкології і гематології в Стенфорді, а також учасника обслуговування онкології дитячої гематології в Дитячій лікарні Паккарда, пояснює:«Незважаючи на героїчні зусилля офісу браку лікарського засобу Управління з контролю за продуктами і ліками, щоб вирішити брак багатьох з медичної точки зору необхідних препаратів, це ясно, що пацієнти все ще страждають від відсутності рятівних препаратів. Більш систематичне вирішення проблеми необхідно».Результати замін лікарського засобу

Лімфома Ходжкіна є рак, нападаючим на систему лімфи і становить приблизно шість відсотків дитячого раку. Приблизно 90 відсотків пацієнтів в США з цим рак стануть довгостроковими вижили.У 2002 ці п’ять установ, які співпрацюють на цьому дослідженні, працювали Педіатричним Консорціумом Ходжкіна і взяли курс хіміотерапевтичного лікування сім’ю з лікарськими засобами, що включав mechlorethamine, щоб лікувати дитячих пацієнтів високого ризику. Дослідники прагнули уникати безпліддя та інших проблем і підтримувати високі показники ефективності лікування.

У 2006 супутнє дослідження вирушило у пацієнтів з хворобою середньо-ризику. Групи ризику визначаються тим, як далеко рак поширився, розташування і кількість лімфатичних вузлів, включених, а також досвід негативних симптомів як нічна пітливість, лихоманка та втрата ваги.

Пацієнти перенесли 12 тижнів курсу хіміотерапевтичного лікування з сімома лікарськими засобами. Вони також отримали променеву терапію зі своєю дозою, даної у відповідності з їх реакцією хіміотерапії. Як тільки mechlorethamine більше не був доступний, заміна cyclophosphamide була дозволена в її місці.Результати для хворих на рак обчислюються з точки зору без раку виживання, також відомого як число пацієнтів років, живих практично здоровий.

Коли слідчі подивилися на вплив заміни, вони бачили, що приблизне практично здорове виживання становило 88 відсотків 181 пацієнта, лікування якого включало mechlorethamine.Для 40 пацієнтів, яким дали cyclophosphamide, рівень становив 75 відсотків. Зміна спонукало дослідників припиняти реєструвати нових пацієнтів у випробуваннях.В цілому пацієнти, у яких був cyclophosphamide, випробували менш негативні симптоми і були більш схильні мати середньо-ризик, а не ризиковану лімфому Ходжкіна.

Автори відзначають, що немає ніякого дійсного пояснення значної різниці у виживанні без подій окрім заміни лікарського засобу.Пацієнти в дослідженні були між віками 3 і 21 з тим, щоб наполовину бути молодше 14 років. Знову впали пацієнти перенесли додаткову терапію.

Додаткове лікування включало велику хіміотерапії та пересадку стовбурової клітини з допомогою власних створюють кров стовбурових клітин пацієнта.Слідчі сказали, що занадто рано, щоб визначити, зазнають ці пацієнти ту ж довгострокову виживаність як ті, хто не повернув їх рак.

лекарственныйнехваткасвязанныйсредства

 • Жовтень 19, 2018
 • коментарів 7
 • admin
 • Науково

коментарів 7


 • Kantrius

  Оленів — запам’ятайте, так виглядає країна з міцними скріпами :))


  19.10.2018 в 22:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Полєшко Семен

  збрехав, близько двох кілограмів, неправильно порахував


  20.10.2018 у 03:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ballazius

  не-не, саме ватний ?


  20.10.2018 у 16:34
  Увійдіть щоб відповісти


 • Akinolabar

  Бідна Ваша мова…


  21.10.2018 у 04:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Yorr

  не здивуюся якщо йому ще й кримінальну справу пришиють за образу пам’яті дидов :))


  21.10.2018 у 07:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ariunin

  Політики вкрали у дітей шматочок щастя! :))


  21.10.2018 в 22:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sinblade

  Пырла, ти пляж прибрала? :))


  22.10.2018 в 11:28
  Увійдіть щоб відповісти