Ремонт мостів в гродно може відкластися. Не визначена організація, яка повинна була зайнятися ремонтом

24

Про це повідомляється на сайті держзакупівель. Нагадаємо, в листопаді повинен був пройти ремонт деформаційних швів на старому і румлівському мостах. Замовником робіт виступає оупп»гродненське міське жкг”.

На старому мосту планувався ремонт відразу чотирьох деформаційних швів. Заміна одного шва повинна пройти протягом листопада, приблизна вартість робіт складе 96 тисяч 390 рублів. Одночасно з цим був запланований ремонт трьох деформаційних швів в районі опори №1.

На ці три шви міська влада готова витратити 341 тисячу 396 рублів. Тут роботи потрібно провести в термін з 1 листопада по 6 грудня.

Що стосується румлевского моста, то там має бути заміна двох деформаційних швів. Терміни-з 1 по 30 листопада. Орієнтовна вартість робіт – 506 тисяч 801 рубль. Таким чином, ремонт швів на двох мостах обійдеться бюджету гродно максимум в 944 тисяч 687 рублів.

Щоб визначити організацію-підрядника, 4 жовтня було відкрито прийом пропозицій від компаній, які хотіли б провести ремонтні роботи, повідомляє “вечірній гродно”. Він закінчився 19 жовтня. Як випливає з інформації на сайті держзакупівель, заявки провести ремонт залишили дві організації-ват “мостобуд «і зат «сп»аеродорстрой”. Обидві ці організації зареєстровані в мінську.

У підсумку спеціальна комісія розглянула пропозиції учасників. Що стосується “мостобуду”, то всі три заявки даної організації були допущені до участі в конкурсі. Чого не скажеш про пропозиції від “аеродобуду”. Всі три їх заявки комісія визнала “такими, що не відповідають вимогам конкурсних документів”»

Через те, що допущених до конкурсу учасників виявилося менше двох, закупівля по всіх трьох лотах була визнана такою, що не відбулася.