Тамоксифен, більш ефективний, коли взято для довше

245

Научно

Прийом тамоксифену протягом десяти років після хірургії раку молочної залози, а не п’ять є більш ефективним і краще в зниженні ризику рецидиву і смерті, згідно з недавнім випробуванню на чолі з Сервісним відділенням клінічного випробування (CTSU) Оксфордського університету, названим АТЛАСОМ.Результати дослідження, видані онлайн в Скальпелі, пояснюють, як тамоксифен в змозі придушити ефект, що естрогену-жіночого статевого гормону має в породженні рецептора естрогену позитивний рак молочної залози (ER-positive).

Переможете слідчого, доктора Христину Девіс з Оксфордського університету, сказав:«П’ять років корисного тамоксифену вже є чудовим лікуванням, що істотно знижує 15-річний ризик для рецидиву та смерті від раку молочної залози ER-positive, але АТЛАС тепер показує, що 10 років тамоксифену є ще більш ефективними».Після операції раку молочної залози ER-positive, щоб видалити пухлини, тамоксифен зазвичай рекомендується щодня протягом п’яти років. Тамоксифен працює дуже добре при понижающейся смертності раку молочної залози і при скороченні шансу рецидиву.

Тамоксифен довго використовувався для лікування жінок з молодим рак молочної залози, незважаючи на те, що окремий клас препаратів, названих інгібіторами ароматази, з’явився в останні роки в якості кращого варіанту.Доктор крістін Девіс додає, що «АТЛАС показав, що захист від рецидиву раку молочної залози і смерті більше з 10 роками, ніж з п’ятьма роками використання тамоксифену. Жінки та їхні лікарі повинні знати про ці докази при вирішенні, скільки часу продовжувати тамоксифен або будь-яке інше ендокринне лікування».Випробування досліджувала переваги того, щоб продовжувати тамоксифен протягом десяти років, а також розгляд потенційних побічних ефектів.

6 846 жінок, які перенесли операцію раку молочної залози ER-positive, були залучені в дослідження між 1996 і 2005. Їм доручили продовжувати використання тамоксифену після п’яти років або сказали зупинитися. В кінці восьмирічного контролюють період, 1,328 з жінок захворіли на рак молочної залози знову, і 728 помер.

У порівнянні з тими, хто припинив приймати тамоксифен після п’яти років, смертність від раку молочної залози ті, хто продовжував використовувати його протягом десяти років, були майже однією чвертю менше.Для тих, хто прийняв тамоксифен протягом десяти років ризик смерті від раку молочної залози через 10 — 15 років після того, як діагноз становив 6,4% порівняно з 9,0% для тих, хто тільки взяв його протягом 5 років.Життєво важливо, щоб жінки з раком молочної залози ER-positive і їх лікарі знали про це виявленні, оскільки тамоксифен в даний час використовується тільки протягом п’яти років.

Доктор Девіс сказав:”Головна додаткова вигода від продовження лікування тамоксифену повинна зменшити смертність від раку молочної залози протягом другого десятиліття після діагнозу’, говорить доктор Девіс. ‘Ми вже знали, що п’ять років тамоксифену зменшують смертність від раку молочної залози в цей останній період приблизно на одну третину в порівнянні ні з яким тамоксифеном. Ми тепер знаємо, що 10 років тамоксифену ще краще, приблизно ділять на два смертність від раку молочної залози протягом другого десятиліття після діагнозу».

Незважаючи на те, що використання тамоксифену протягом ще п’яти років може також означати більше побічних ефектів, дослідження показує, що ризики є малими порівняно з перевагами. Самий серйозний побічний ефект, пов’язаний з тамоксифеном, є збільшенням ризику захворювання внутриматочным рак, найбільш поширеною формою утробного раку у жінок після менопаузи.Доктор Девіс додає, що «В той час, як наші результати показують маленьке збільшення небезпечних для життя побічних ефектів для жінок, які приймають тамоксифен протягом десяти років, а не п’ять, це збільшення значно переважує скороченням смертності від раку молочної залози.

Крім того, ці побічні ефекти викликають мінімальний ризик у предклиматерических жінок з хворобою ER-positive, і якщо тамоксифен запобігає смерть предклиматерической жінки, то вона могла отримати кілька десятиліть тривалості життя».Американське Управління з контролю за продуктами і ліками каже, що існує підвищений ризик інсульту, пов’язаного з використанням тамоксифену, але дослідники в АТЛАСІ не знайшли, що будь-які докази підтримали це.За словами професора Тревора Поульза Онкологічного центру Лондон, «Якщо, як видається ймовірним, результати дослідження АТЛАСУ будуть укріплені в наступному році, це повинно оголосити зміна практики зі стандартом турботи, переглянутої до 10 років, а не 5 років лікування у хворих, для кого позначений тамоксифен».

Результати тамоксифену, більш важливі для молодших женщинЭксперты говорять їх, виявлення, швидше за все, не внесе радикальних змін у медичну практику, тому що пацієнти, залучені в це дослідження, були прийняті на роботу майже двадцять років тому. Сьогодні, інгібітори ароматази виявилися вище серед літніх жінок з молодим рак ER-positive.Ці результати будуть важливі для молодших жінок (предклиматерических), кого не вважають кандидатами на інгібітори ароматази з-за їх побічних ефектів і, як правило, прописаний тамоксифен.

Дослідження фінансувалося Європейським союзом, Cancer Research U. K., американською армією, Радою з медичних досліджень (Сполучене Королівство) та AstraZeneca.

болеевзятьдлитьдольшетамоксифенэффективный

 • Квітень 24, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Ручкіна Варвара

  Європа не влаштовує з цього свято ненависті


  24.04.2018 в 21:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Януть Семен

  орангутанг ти думаєш кістки залишилися?


  25.04.2018 у 06:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Whitepick

  то клон ?


  25.04.2018 в 21:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Andromatus

  Причиною масової бійки в студмістечку, в результаті якої госпіталізовано шість чоловік, стала помста. Про це розповів очевидець погрому.

  За його словами, два тижні тому сталася схожа ситуація, тільки іноземці побили місцевих.


  26.04.2018 у 01:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Adoraswyn

  Ось вони справжні українці, готові визнати анексію Криму, вбивства на Донбасі і підставити іншу щоку для удару від старшого брата Срашки. А не ці русафобы що в коментарях пишуть гидоти!!!!


  26.04.2018 в 14:09
  Увійдіть щоб відповісти


 • Гліб Тихонович

  даєш безвізовий режим!!!! вся європа мовою говорити почне!!!!


  26.04.2018 в 22:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Felak

  так у нас не одне таке місце:) Є парочка дуже відомих скупчень багатіїв, а про те я даж не чув ніколи, чисто випадково туди потрапив


  27.04.2018 в 08:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Lalhala

  Ой яка попоболь у аленя :))


  27.04.2018 в 18:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кирпа Катерина

  так і ДНР не визначився. Особисто я за те щоб огородиться і нехай там поварятся у власному гівні поки не порозумнішають


  28.04.2018 у 05:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Munirdana

  Привіт, Зигирь ?


  28.04.2018 в 14:58
  Увійдіть щоб відповісти