Apollo evo розкриє можливості двс перед електричною ерою

25

Німецька компанія apollo automobil, «дочка» apollo future mobility group, відома по гіперкару intensa emozione, представила на виставці china international import expo в шанхаї нові розробки — гіперкар apollo project evo, електричне купе apollo evision s і прототип розвізного фургона ume barista, плюс експонати від сестринської компанії apollo advanced technologies (aat), теж входить до групи.

оскільки аполлон-бог світла і сонця, дизайнери evo постаралися яскравіше висловити ідею сяйва. Звідси розходяться променями з центру смужки-ліхтарі. Прорізи над моторним відсіком нагадують оперення стріли, в яку перетворений кокпіт.

Компанія не розкрила технічні характеристики нової моделі, але згадала, що в рух її приводить атмосферник. Найімовірніше, це високооборотний мотор v12 6.3 від intensa emozione, з подальшими поліпшеннями. Попереднє купе, нагадаємо, мало віддачею в 780 к. С. І 760 н * м, а тяга на задню вісь йшла через гоночну шестиступінчасту секвенталку hewland з пневматичним механізмом перемикання. Ще apollo заявила, що в evo використані елементи активної аеродинаміки: висувне і регульоване антикрило, похилі стабілізатори з рухомими пластинами, трикутні повітрозабірники по бортах.

як і у випадку intensa emozione, evo заснований на вуглепластиковому монококу, до якого кріпляться підвіски на подвійних поперечних важелях з штовхаючими штангами і горизонтальними амортизаторами.

Деталі моделі evision s поки не розкриті, це лише прототип. Зате на використані тут технічні рішення побічно натякнув привід crate powertrain від aat. Тут два 800-вольтових електромотора з’єднані кожен зі своїм планетарним редуктором, а струм від батареї до них йде через об’єднаний блок системи управління і інверторів на основі карбіду кремнію. Установка дозволяє реалізувати векторизацію тяги і призначена не тільки для майбутньої продукції марки apollo, але і для сторонніх електрокарів, якщо хто-небудь з автовиробників захоче купити цю систему.

преміальне електричне спортивне купе evision s ” являє собою план розвитку майбутніх продуктів, який визначає перехід до мобільності з чистим повітрям, використовуючи краще з дизайну і технічної філософії intensa emozione в більш доступній формі».

Apollo automobil давно розпродала всі десять примірників intensa emozione і зараз зайнята поставками замовлених раніше машин (мінімум сім зібраних зразків вже згадувалися на сторінках фірми в соцмережах). До слова, та модель коштувала 2,3 млн євро, і project evo вийде ніяк не дешевше попередника. Тим часом apollo future mobility group в повній відповідності з назвою подумала про майбутній розвиток. Фокус зміщений у бік преміальних електрокарів і китайського ринку. Хоча про флагманський гіперкар з двс забувати не будуть. Але купе evo – все ж задумка дрібносерійна, а «електрички» — «хліб з маслом» на кожен день.

крім evo стенд компанії в шанхаї прикрасили монокок гіперкара intensa emozione, електричний привід crate powertrain і розвізний фургон під маркою ume (universal mobility electrified), для даної виставки перетворений в мобільне кафе для відвідувачів стенду.

Група має намір побудувати центр досліджень і розробок, регіональну штаб-квартиру і виробничі лінії в зоні економічного і технологічного розвитку шанхай-цзіньцяо і уклала рамкову угоду про співпрацю з компанією shanghai jinqiao export processing zone development. А ще група apollo стала інвестором американського стартапу по 3d-друку divergent, який пов’язаний через спільного засновника кевіна зінгера з іншим виробником гіперкарів, компанією czinger vehicles.