Українці отримали можливість відстежувати номерні знаки для авто: що це дасть

49

Міністерство внутрішніх справ україни запустило онлайн-сервіс, за допомогою якого автомобілісти можуть відстежувати всі вільні номерні знаки.

Новий онлайн-сервіс почав працювати 5 жовтня 2021 року, інформує uainfo.org.

На сайті головного сервісного центру мвс з’явилася нова вкладка “наявність номерних знаків”, де водії можуть перевірити доступні для отримання номерні знаки авто. Про це повідомляє avtosota з посиланням на прес-службу відомства.

Додамо, що раніше для громадян україни були доступні до перегляду номерні автомобільні знаки тільки з категорії «платних». Тепер же автомобілісти отримали вільний доступ до всіх видів автомобільних знаків.

Автомобілісти можуть перевірити наявність вільних номерних знаків в області. Це дозволяє отримати інформацію про номерні знаки в конкретному регіоні. Також доступна функція перевірки вільної числової комбінації, яка допомагає знайти вільні знаки по всій україні. Для кожного з номерних знаків вказується і вартість.

База вільних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу. Забронювати за собою один з номерних знаків онлайн не вийде. Для цього потрібно відвідати сц мвс.

Як відомо, існує ймовірність, що в україні введе кілька нових видів номерних знаків. Передбачається, що відмінні номери отримають класичні автомобілі, які мають історичну цінність.