Стійкість до аспірину надзвичайно Рідкісна

244

Научно

Фармакологічна стійкість до аспірину дуже рідкісна, незважаючи на різні оцінки, висунуті за останні кілька років, повідомили дослідники з Університету Пенсільванії в журналі Circulation.Автори кажуть, що рівень стійкості до аспірину є настільки низьким, що вважає не існуючим.

Вони додають, що помилкові діагнози могли збільшувати число людей, надмірно розміщується в більш дорогі ліки, з великою кількістю побічних ефектів, щоб знизити їх ризик інсульту і серцевого нападу. Якщо пацієнт взято від аспірину, щоб захистити від серцево-судинних подій, вони зазвичай пропонуються розчинник крові, такий як Plavix, який може змусити їх кровоточити і пошкодити більш легко.

Аспірин низької дози, як відомо, знижує ризик серцевого нападу та інсульту, автори пояснили як довідкову інформацію. Експерти сказали, що стійкість до аспірину може підірвати терапію аспірину. Однак навіть при тому, що було занепокоєння серед фахівців охорони здоров’я та пацієнтів щодо стійкості до аспірину, термін не має ніякого ясного визначення.

Дослідники написали, що оцінки щодо зустрічальності або рідкісної стійкості до аспірину, значно змінилися (більшість лікарів помилково вважає, що приблизно одна третина пацієнтів відчуває стійкість до аспірину). Вони пояснили, що «прагнули визначати спільність механістично несуперечливого, стабільного і певного фенотипу істинної фармакологічної стійкості до аспірину — того, який міг би бути пояснений генетичними причинами».Провідний дослідник, FitzGerald і команда прийняли на роботу 400 здорових волонтерів і показали їх реакції на єдиний оральний безпосередній випуск або тонкокишкової покритий аспірин з дозою 325 мг.

Учасники, які з’явилися аспірин, стійкий одного разу, були перевірені знову; якщо б вони були все ще стійкі, то їм потрібно було піддати низької дози на 81 мг тонкокишкової покритий аспірин 75 мг клопідогрелю протягом одного тижня кожен.Вони знайшли, що показники поглинання впливають на ймовірність людей до очевидної стійкості до аспірину — у 49% з тих на єдиній тонкокишковій покритої дозі 325 мг аспірину на була очевидна стійкість, в той час як жоден не мав стійкості коли на безпосередньому аспірин випуску.

Іншими словами, вчені знайшли, що покриття, додані на поверхню таблеток аспірину, маскують впровадження лікування в крові, приводячи до висновків, що аспірин не працює. Вони тоді поміщаються на розріджувач крові припису, який є набагато більш дорогим.Приблизно 20% дорослих в США приймають аспірин низької дози щодня, щоб знизити їх ризик серцевого нападу та інсульту. Більшість пацієнтів бере вкриті версії, продані як є легше на шлунку.

FitzGerald і команда наголошують, що немає жодних доказів, що показують, що вкриті аспирины більш терпимі, ніж безпосередні випуску.Пацієнти і лікарі не повинні хвилюватися про стійкості, підкреслений FitzGerald. Ті, які приймають аспірин, повинні розглянути покупку більш дешевих безпосередніх версій випуску (непокриті).

Вчені завершили:«Фармакологічна стійкість до аспірину рідкісна; це дослідження не ідентифікувало єдиний випадок істинної стійкості до ліків. Псевдоустойчивость, відображаючи затримане і зменшене поглинання лікарського засобу, ускладнює тонкокишкової покритий, але не безпосереднє призначення аспірину випуску».Німецька фармацевтична компанія Байєр, великий загальний продавець аспірину, сказала, що дослідження мала один недолік — всі ці 400 учасників були відносно молодими і здоровими, а не хворими пацієнтами, які будуть приймати аспірин, щоб захистити від серцево-судинних подій.Вкриті версії аспірину коштують приблизно 6 центів за таблетку в США, порівняно з усього 1 центом для безпосередніх випуску.

Команди також задаються питанням, як цінні стійкі до аспірину аналізи крові і сечі.Недавнє дослідження в області аспиринаЗа останні кілька років було багато досліджень аспірину. Болезаспокійливий, яке було на ринку більше 100 років, і яка, здається, має багато терапевтичних використань крім скорочення запалення і болю.

Нижче приклади деяких досліджень:Аспірин, здається, знижує ризик раку печінки, а також поліпшення перспективи пацієнтів із захворюванням печениАспирин може захистити жінок від захворювання на рак яєчника

Аспірин може уповільнити мозковий зниження в літніх женщинахАспирин може допомогти пацієнтам раку простати жити довше

У пацієнтів кардіохірургії, яким дають аспірин, є більш низький ризик ниркової недостаточностиАспирин може зменшити можливості розвивається раку шкіри

аспиринредкийустойчивостьчрезвычайно

 • Квітень 6, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Дєдова Іраїда

  Від значить як? Як дурням у нас допомагати, так ничче, а як забрати до себе — не хочете? :))


  06.04.2018 в 12:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Motaur

  ні, хтось Вітко голос віддав. Ляшко — не голосував


  07.04.2018 у 02:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Lann

  Опа, вже і єльцин у вас питар? :)) Це ж творець нинішньої росії :))


  07.04.2018 в 13:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nakasa

  Трохи раніше . В’єтнам. Янкі після 20 років війни пішли додому, як їх попросили, з сильно побитою дупою.


  08.04.2018 в 00:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mezil

  Вже був паскудний анекдот про “в Лондоні зміг, чому вдома не можеш”? Тепер і в Києві зможете….


  08.04.2018 у 05:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ежин Семен

  росисяне


  08.04.2018 в 14:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Faukinos

  Тролинг парашенских свиней простий. Перевернути все з ніг на голову і чекати реакції.


  09.04.2018 в 00:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Vole

  особисто я газу купую мізерну кількість для роботи газ-плити. Я тут не про себе писав:))


  09.04.2018 в 09:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Канадин Никифор

  Залишилося Виставити кордони і нехай майдауни жеруть один одного….


  09.04.2018 у 18:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Колотушкіна Світлана

  Навіщо аленю читати щось? Він все знає, варто тільки подивитися Киселя ))))


  10.04.2018 у 03:32
  Увійдіть щоб відповісти