“офіціал”, незалежна сто або» гараж”: де вигідніше лагодити машину

30

По ідеї « “офіціал” може встановити на вашу машину і неоригінальну запчастину, яку ви самі десь купите і привезете. Але швидше за все при цьому виявиться, що сто не готова дати гарантію на свою роботу! і який осудний автовласник погодиться на ремонт в такому місці без гарантій якості? ось і виявляється, що у випадку з ремонтом або обслуговуванням машини силами офіційного дилера витрати клієнта будуть близькі до максимально можливим. При цьому далеко не факт, що ремонт виконають по-справжньому якісно.

Напевно серед знайомих будь-якого автомобіліста є колега, якому в офіційному сервісі лагодили машину «методом тику». Тобто, спочатку «засудили» один вузол, поміняли його (зрозуміло за рахунок власника), з’ясували, що несправність нікуди не поділася, поміняли іншу деталь (знову ж таки не безкоштовно), знову помилилися і так далі… Все це говорить про те, що сто офіційного дилера — далеко не ідеальний варіант як з точки зору економії коштів, так і в плані якості ремонту.

Тому автомобіліст, який вважає гроші, неминуче зверне свій погляд на незалежні сто. Подекуди у них також застосовується система нормогодин. Але в більшості своїй, тут просто встановлюють розцінки на конкретні операції, не заморочуючись на тимчасових нормативах їх виконання. Наприклад, заміна повітряного фільтра – 300 рублів. І крапка. Або: заміна масла-500 рублів.