Шкода припинить збирати нудні автомобілі, нас чекає 30 новинок

196

Skoda випустить більше 30 нових моделей до 2023 року

Skoda зважилася на нечуване нахабство – старі штани середньої за світовими мірками компанії їй тиснуть все більше, тому чехи вирішили сильно розширити модельний ряд, ставши значно більшим гравцем в автомобільній промисловості. До кінця 2022 року вони представлять більше 30 нових моделей. Завдяки такому рішенню в минуле повинен піти пісний, запам ‘ ятовується дизайн з одночасним появою сучасних технологій.

Оголошення було зроблено в ході щорічної конференції виробника. У ньому підкреслювався той факт, що понад 10 з тих автомобілів, які незабаром представлять, будуть частково або повністю електричними. Компанія не вдавалася в подробиці, але ми вже знаємо, що від неї очікувати. Прев’ю нового дизайну можна було побачити на 2019 Женевському автосалоні, де був показаний концепт-кар Vision iV Concept:

Шкода припинить збирати нудні автомобілі, нас чекає 30 новинок

Skoda показала дивовижний електричний концепт кросовера Vision iV Concept

З підтверджених обновок, які прийдуть на ринок у першу чергу, варто відзначити гібридний Skoda Superb – абсолютно новий, несподіваний електричний кросовер-купе, побудоване на базі MEB Vision IV Concept:

Шкода припинить збирати нудні автомобілі, нас чекає 30 новинок

Передбачається, що останній отримає варіант RS і це буде не єдина чеська модель, орієнтована на продуктивність, яка стане використовувати електрику, оскільки, найімовірніше, Octavia RS наступного покоління також піде по гібридному маршруту.

Так що для всіх шанувальників Шкода в Росії і по всьому світу це, безумовно, чудові новини. А якщо серійні автомобілі через п’ять років будуть хоч на 80% схожі на той концепт, який ми бачили на автосалоні в Женеві, то «шкодовцы» напевно переманять на свою сторону багатьох фанатів від інших марок завдяки своїй політиці низьких цін.

Низькі ціни рулять «Шкодою»

Шкода припинить збирати нудні автомобілі, нас чекає 30 новинок

До речі, про низькі ціни. Не дарма Skoda розписалася в тому, що 2018 рік був дуже успішним для марки з точки зору продажу.

Дивіться також: Хендаи вперше зробив з нового Туса спортивний автомобіль

У 2018 році чеська автомобільна марка продала 1 253 700 автомобілів по всьому світу, що на 4,4% більше порівняно з 2017 роком. Виручка від продажів збільшилася на 4,4% – до 17,3 млрд євро, а операційний прибуток склав 1,4 млрд євро. Найбільший внесок у відсотковому співвідношенні зробили російські покупці – плюс 30.7%, або 81 500 реалізованих автомобілів марки за 12 місяців.

Шкода припинить збирати нудні автомобілі, нас чекає 30 новинок

Класично самим об’ємним ринком залишається Західна Європа – 486 400 автомобілів (+1.8%). Центральний європейський регіон в 2018 році показав зростання 2.8%, або 212.900 проданих машин.

Для реалізації планів протягом наступних чотирьох років буде інвестовано 2 мільярди євро в розвиток електронної мобільності й нові технології (у тому числі мобільні сервіси).

У минулому році вже було інвестовано понад 500 мільйонів євро безпосередньо в чеські заводи, які готуються до випуску нових продуктів і розширення модельного ряду.

Шкода припинить збирати нудні автомобілі, нас чекає 30 новинок

Крім Чехії, Skoda виробляє автомобілі в Росії, Словаччині, Україні, Казахстані, Алжирі, Індії та Китаї.

Дивіться також: Ці автомобілі з’являться в Росії в 2019 році

Таким чином, це другий автовиробник зі світовим ім’ям, відмовляється від колишньої паПорадигми надійних, але нудних автомобілів. Першим була Тойота, що у неї непогано вийшло!