Автомобіль соліста “aerosmith” і ще 10 автомобілів інших знаменитостей

44

Кінозірки, спортсмени, політики, журналісти та інші публічні особистості прагнуть урізноманітнити своє життя по максимуму, в тому числі, і колекціонування різних автомобілів. У гаражах відомих особистостей можна знайти як самі звичайні машини, якими навряд чи когось можна здивувати, так і надзвичайно цікаві і рідкісні екземпляри. Якщо ж машина колись належала знаменитості, їй буде забезпечено найпильнішу увагу.

Finnkart 85cc sf a1, міка хаккінен

Це гоночний карт, на якому майбутній чемпіон брав участь в гонках ще в молодості. Finnkart 85cc sf a1 створили в 1982 році, поставивши на нього двигун об’ємом 85 кубічних сантиметрів. На цьому карті міка брав участь у заїзді, організованому в 1982 році на честь ронні петерсона, шведського гонщика, і здобув перемогу. Також він посів друге призове місце на чемпіонаті фінляндії, що відбувся пізніше. Finnkart 85cc sf a1 виставляли на аукціонному майданчику в 2016 році.

Конкретно цей mercedes-benz з крилом чайки відомий тим, що першим його власником став знаменитий актор кларк гейбл. Автомобіль, що належав акторові, випустили в 1957 році, а всього їх налічується 29 примірників. Одна з відмінностей дводверного родстера-алюмінієві кузовні панелі. Mercedes 300sl став популярним відразу ж після виходу.

Всього таких автомобілів було зроблено чотири. Цей був зібраний в 1955 році і встиг взяти участь у численних гонках, поки не потрапив в руки енді уорхолу. За свою гоночну кар’єру спорткар багаторазово модифікувався, нарощуючи потужність. Після того як автомобіль змінив кількох власників і в 2011 році був реставрований, його продали за 6,2 мільйона доларів.

У 2012 році джордж клуні вирішив продати належний йому електромобіль tesla roadster. Він був одним з перших, хто придбав родстер відразу ж після випуску, але потім сильно розчарувався, оскільки батарея електрокара швидко втрачала заряд. Всі виручені від продажу гроші актор передав заснованої ним самим же (і ще одним засновником) організації, satellite sentinel project. За задумом творців проекту, за допомогою супутників організація повинна відстежувати дії військових судану, щоб запобігати агресії між північчю і півднем країни.

Автомобілю дуже сильно пощастило, йому вдалося залишитися цілим і неушкодженим після закінчення зйомок чергової частини бондіани «спектр». Суперкар aston martin db10 був створений спеціально для зйомок фільму всього в десяти примірниках, з них уціліли три. Конкретно цей продали через аукціонний майданчик за 2,4 мільйона доларів, ще один дістався компанії aston martin , а остання зі збережених машин агента 007 поїхала в музей кіностудії.

Соліст групи aerosmith в 2012 році вирішив придбати гіперкар hennessey venom gt з двигуном потужність 1200 кінських сил. Це був один з перших гіперкарів, створених ательє hennessey performance engineering. У 2016 році виконавець продав автомобіль, щоб профінансувати створений ним благодійний фонд, що надає допомогу дітям.

На цьому квітчастому «порше» в 1960 роки їздила дженіс джоплін. Той факт, що кабріолет належав відомій співачці, підняв його ціну приблизно в 500 разів. Спочатку porsche 356 cabriolet коштував 3500 доларів, а в 2015 році автомобіль, розмальований на особисте замовлення співачки, продали за 1,76 мільйона доларів.

Подібним прагненням до художнього розпису володіла не тільки дженіс джоплін. В аналогічному стилі прикрасив дістався йому в 1965 році автомобіль джон леннон. І був це не porsche, а rolls-royce phantom, причому коштувало подібне мистецтво в той час 4200 доларів. Додатково rolls-royce обзавівся холодильником, телевізором і двоспальним ліжком.

Ferrari 275 gtb/4, стів маккуїн

У 2014 році цей автомобіль знайшов собі нового господаря, який не пошкодував на нього більше 10 мільйонів доларів. До того як її виставили на продаж, машину відреставрували, повернувши оригінальний колір, оскільки стіву маккуїну, її першому власнику, спочатку не сподобався коричневий.

На цьому «бентлі» їздила сама королева великобританії. Вона ним користувалася з 2012 по 2014 рік. За два роки автомобіль проїхав всього 8 тисяч кілометрів. У 2014 році машину продали за 285 000 доларів.

“кадилак” володіє унікальною конструкцією. Перш за все, він броньований – встановлені в ньому скла мали товщину 2,5 сантиметра, а кузов посилили сталевим листами. Конструкція бічних вікон дозволяє швидко їх відкрити, щоб вести вогонь з машини. Додатково автомобіль оснастили радіостанцією, що прослуховує поліцейський діапазон, і поліцейськими маячками. Під капотом встановлений двигун потужністю 90 кінських сил. У 2012 році гангстерський cadillac town sedan обійшовся новому власнику в 341 000 доларів.