Проїхати 1,6 млн км на Хендаи Елантра – це реально

188

Hyundai зняв відео про Elantra, яка проїхала в США понад 1,6 млн км

Якщо ви коли-небудь сумнівалися в надійності Hyundai, ця Elantra може перевернути все ваше уявлення про цьому популярному корейському автомобілі. Ця історія почалася п’ять років тому, з моменту придбання водієм компанії, що займається доставкою, по імені Фарра Хейнс, яка з 2013 року зробила свою «Элантру» робочою конячкою.

Робочий день Тераха починається з того моменту, як тільки вона сідає в свій Hyundai Elantra 2013 року випуску. На перший погляд автомобіль здається цілком стоковим. Виняток – передній «кенгурятник», який захищає ніжний пластиковий бампер від серйозних ударів долі на дорозі. За весь час роботи автомобіль і його власниця, на щастя, не потрапили в серйозні халепи, і після незліченних годин, проведених у дорозі, і середньому наїзді в 320.000 км щороку (200.000 миль) на електронному одометрі корейського седана висвітилося чарівне число «999.999 ml», що відповідає метричним 1.6 млн км.

Таким чином, щомісяця мадам проїжджала по 26 тис. кілометрів, або 888 км в день, за умови, що вона їздила без вихідних, що звучить неправдоподібно. Або, можливо, вона насувалася трохи більше 1.200 км щоденно в робочі дні. Що здається не менш сюрреалістично… У неї робота – їздити на легковику, не вилазячи з-за керма? Залізна леді!

Гаразд, зробимо вигляд, що повірили. Адже Hyundai не буде знімати відео, не ґрунтуючись ні на чому? До речі, згідно з цим відеороликом, кожна пройдена міля була виконана з оригінальною трансмісією, ми не знаємо, чи був перебраний движок або замінена КПП, але навіть якщо великі поломки і були, вся ця історія все одно – величезне досягнення!

Дивіться також: 2018 Hyundai Elantra: плюси і мінуси

Сучасні автомобілі можуть проїхати 160.000 кілометрів, не моргнувши оком, і відмітку в 300 тис. цілком досяжна для більшості. При правильному обслуговуванні і акуратному водінні деякі автомобілі можуть піти ще далі. Більшість автомобілістів в середньому наїжджають на рік близько 20 тис. км. Причому цей показник стабільний і для жителів США. Однак Фарре Хейнс, як вона стверджує, дуже подобається водити, тому вона і почала заробляти цим на життя. Поєднала приємне з корисним.

Американський офіс «Елантра» встановив на автомобіль новий одометр з емблемою «1M» і подарував золоту рамку номерного знака з написом «1 Million Mile Club», що офіційно зробило Хейнс учасником своєрідного клубу.

Які плани у Хейнс на майбутнє? Взяти наступний мільйон миль. Через п’ять років, напевно, накатаний…

P. S. Нагадаємо, що Hyundai Elantra продається в Росії в шостому, дорестайлинговом поколінні від 994.000 до 1.275.000 рублів. Модель можна придбати як з 1.6-літровим 128-сильним мотором, так і з 2.0-літровим 150-сильним двигуном. У 2019 році на ринку з’явиться рестайлінг Elantra.