Двигун запускається від повороту ключа в замковій щілині дверей: як таке може бути?

245

Що б не відбувалося в цьому відео… – запуск двигуна автомобіля від дверної ручки, це дивно!

Буду чесний – я не зовсім впевнений в тому, що відбувається в цьому відео, і чому це там відбувається. Все, що я знаю напевно – це те, що його запостили на YouTube. Сенс відео крутитися навколо того, що хтось, де намагається відкрити двері машини ключем, і цей ключ, зовні машини, заводить двигун. От і все!

Ось відео, яке нічого не пояснює, просто наводимо його як факт:

Як зрозуміло з відео, ми бачимо Тойоту, ключ і чуємо звук працюючого стартера. Я маю на увазі, що цей сюжет міг бути дуже легко підроблений, а звук двигуна доданий пізніше. Це, з одного боку. А раптом це правда? Зробимо вигляд, що ми повірили в дійсність що відбувається. Чи можливо таке, що за допомогою зовнішньої личинки двері при певних умовах можна завести мотор? І що це можуть бути за умови?

В описі до відео на YouTube розповідається наступна передісторія:


«Я працюю у відділі запчастин дилера. Пришила клієнтка, сказавши, що її брелок не відкриває двері. Я поміняв батарейки в її ключі. Здивований, що він все ще не працював, я підійшов до машини, щоб вручну блокувати і розблокувати його, і виявив, що ключ намагається запустити машину, а не розблокувати її!»

Грунтуючись на вищесказаному, а також відштовхуючись від інформації, що прозвучала в діалозі між власником і працівником сервісу, здається, що жінка, що володіє автомобілем, тільки що помітила, що таке відбувається, оскільки заявила, що зазвичай не користується ключем для відкриття і закриття авто, використовуючи замість цього дистанційний брелок.

Дивіться також: Ось чому ви не зможете відкрити двері автомобіля в той момент, коли хтось намагається відкрити її одночасно зсередини

Хто-небудь з наших читачів у своїй автомобільної життя хоча б раз стикався з подібного роду унікальними проблемами або ми маємо справу з банальною фальсифікацією? Можливо, що в сучасному автомобілі, який має складну електронну нервову систему», сигнали від поворачиваемого личинки замка двері якимось чином помилково запускають стартер? Як ви думаєте? Ділимося своїми думками в коментарях.