Чому німці несподівано розлюбили надпопулярний volkswagen golf

49

Так, за перший осінній місяць німці купили 6 886 нових volkswagen golf і 6 828 електромобілів tesla model 3 — неважко підрахувати, що розрив склав нітодні 58 машин. Притому найдоступніша “тесла «стала популярнішою на 146% відсотків щодо вересня 2020 року, а ось продажі» гольфу” різко просіли на 41%. Невже винен тільки лише дефіцит мікрочіпів?

Тим часом, в листопаді повинен запустити німецький завод «тесли». І аналітики вважають, що це буде «серйозним ударом по німецьким автовиробникам». У всякому разі, експерти впевнені, що американські «електрички» зможуть відвоювати досить серйозний шматок європейського ринку.

Керівник концерну volkswagen герберт дісс навіть здивувався тесловськими технологіями, адже на складання одного електрокара model 3 американської компанії потрібно лише 10 годин, в той час як на виробництво одного volkswagen id.3 йдуть всі 30!

Загалом, попереду автопром німеччини чекають смутні часи: вони проспали початок епохи мобільного електрики, а тепер змушені наздоганяти пішов далеко вперед поїзд імені ілона маска… І якщо не трапиться якогось урядового лобі (на зразок гучного дизельгейта), то можуть взагалі не наздогнати.