Поліцейський ледве врятувався від некерованого вантажівки в заметі: відео

269

Неймовірне везіння співробітника ДІБДР і реакція врятували йому життя

Їхня робота небезпечна і важка! Не багато розуміють, що співробітники ГИБДД щохвилини ризикують життям, перебуваючи на дорозі. Адже трапитися може все що завгодно…

Дивіться також: найнеймовірніша аварія тижні (Ніхто не постраждав): відео

Співробітникові ГИБДД Єкатеринбурга дуже пощастило, що природа наділила його швидкою реакцією і сталевими нервами. Животрепетні кадри події доводять це:

Відео взято з YouTube-каналу «newsHShD»

Служитель закону в останній момент встиг відскочити від вантажівки, який увійшов в некерований занос на слизькій дорозі. За офіційною версією, поширеною Державтоінспекцією Єкатеринбурга, «Вантажний автомобіль занесло під час руху, водій не забезпечив постійний контроль за рухом свого транспортного засобу і допустив зіткнення з патрульної автомашиною, ніхто не постраждав, один інспектор ухилився, другий теж залишився цілий». Таку версію підтвердили порталу «Єкатеринбург онлайн» в місцевому ДАІ.

Тобто, виходить, 29-річного водія фургона звинуватили в ДТП? У вищій мірі дивно, адже на кадрах видно, як вантажівка неспішно і нахабно підрізає встраивающийся в основний потік легковий автомобіль, тим самим провокуючи різке гальмування фури на слизькій зимовій дорозі. На нашу думку, це і викликало дорожньо-транспортна пригода.

Трохи незрозуміла ситуація. А як вважаєте ви? Хто винен у ДТП?

Дивіться також: Водій 12-тонного автобусу дивом встиг зупинитися

З іншого боку, добре, що все добре закінчилося. Ніхто не постраждав, чоловіка відокремлювали від серйозних травм частки секунди і буквально кілька десятків сантиметрів.

Поліцейський ледве врятувався від некерованого вантажівки в заметі: відео

Фото взято з сайту www.e1.ru

Скорчена в аварії Лада Веста не в рахунок. Все ж метал є метал, людське життя і здоров’я з ним не порівняти.