Це — хвороба Альцгеймера або інша деменція? Перегляд ЯМР може сказати

291

Научно

Лікарі визнають легше сказати, чи є у пацієнта хвороба Альцгеймера або інший вид деменції з новим методом використання переглядів ЯМР, дослідників з Медичної школи Перельмана та Центру Дегенерації Frontotemporal в Університеті Пенсільванії, объясненном в журналі Neurology.Вчені говорять, що вони могли справедливо точно ідентифікувати хворобу Альцгеймера і frontotemporal часткову дегенерацію, не маючи необхідність виконувати інвазивні аналізи, такі як поперекова пункція, що включає прикріплення голки в хребет. У даний момент діагностування деменції є боротьбою за лікарів, часто приводить до затриманого лікування. Інвазивні аналізи можуть допомогти, але пацієнти знаходять їх неприємними.

Незважаючи на те, що їх основні процеси хвороби дуже відрізняються, FTLD (frontotemporal часткова дегенерація) і хвороба Альцгеймера може часто розділяти ті ж симптоми, роблячи його важко для експертів, щоб поставити точний діагноз.Пацієнти з хворобою Альцгеймера або FTLD і безлад досвіду і забуття — їх хвороби/умови можуть впливати на свої емоції, поведінка особи.Дослідники Університету Дюка нещодавно знайшли, що шляхом об’єднання результатів трьох аналізів, лікарі могли більш точно діагностувати хворобу Альцгеймера.

Аналізи включали ЯМР, фтор 18 позитронних емісійних томографий фтордеоксиглюкозы (FDG-ПЕТ) і цереброспінальний рідкий аналіз (поперекова пункція).Фінські дослідники розвинули програмний засіб, яке могло зменшити середній час, щоб досягти діагнозу хвороби Альцгеймера з 20 місяців до 10 місяців.

Вивчіть автора Кору Макміллана, доктора філософії, сказав:«Діагноз може бути зухвалим. Якщо клінічні симптоми і звичайний мозок, Р-Н дорівнює, дорогий перегляд позитронної емісійної томографії (ПЕТ), могли б бути необхідні.

Або, поперекова пункція, що включає вставку голки в хребет, була б необхідна, щоб допомогти поставити діагноз.Аналіз цереброспінальної рідини дає нам надійну діагностичну інформацію, але це не щось, чого пацієнти з нетерпінням чекають, і є також дорогим.

Використовуючи цей новий метод ЯМР є менш дорогим і виразно менш інвазивним.”Макміллан і команда виконали дослідження, залучає 185 учасників. Вони всі були діагностовані з нейродегенеративних захворюванням, або вказали FTLD або хвороба Альцгеймера.

Вони перенесли перегляд ЯМР з високою роздільною здатністю, а також поперекову пункцію. Діагноз був підтверджений у 32 з учасників або аутопсией або шляхом рішення, що їм зв’язали генетичну мутацію або з FTLD або з хворобою Альцгеймера.

Команда хотіла визначити, чи могли б вони обійтися без поперекової пункції в цілому і передбачити мозкові вмісту білка за допомогою просто сканувань головного мозку ЯМР.Перегляди ЯМР використовувалися, щоб передбачити відношення двох біомаркерів FTLD або хвороби Альцгеймера — білків tau і бета-амілоїду — у поперекових пункціях (цереброспінальна рідина).ЯМР переглядає настільки ж точні, як поперекові пункції в ідентифікації хвороби Альцгеймера або FTLDОни знайшли, що шляхом вивчення структурних мозкових структур — щільності сірої речовини — на переглядах ЯМР, їх прогнози були на 75% точні при підтвердженні діагнозу з людьми, підтвердили патологією діагнози і ті з рівнями биомаркера, відновленими від поперекових пункцій — це показує, що нове використання ЯМР так само як методи поперекової пункції.

Макміллан сказав:«Розвиток нового методу для діагнозу важливо, тому що потенційне лікування призначається для основних патологічних білків, таким чином, ми повинні будемо знати який хворобу лікувати. Це могло використовуватися в якості методу перевірки, і будь-які прикордонні стани могли домогтися перегляд ПЕТ або поперекова пункція.

Цей метод також був би корисний у клінічних випробуваннях, де може бути важливо контролювати ці біомаркери неодноразово протягом довгого часу, щоб визначити, працювало лікування, і це буде набагато менш инвазивно, ніж повторні поперекові пункції.”Дослідження, видане в цьому місяці, знайшло, що глобально, смертельні випадки від хвороби Альцгеймера та іншої деменції підвищилися більше, ніж втричі за минулі три десятиліття.

альцгеймераболезньдеменциядругойпросмотр

 • Жовтень 25, 2018
 • коментарів 6
 • admin
 • Науково

коментарів 6


 • Костянтин Афанасійович

  Керрі ж проклятий брехливий пендосс, не? :))


  25.10.2018 в 15:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Чебикіна Євдокія Павеловна

  Чому ж дивуватися? Раша стала притулком для наброду з усього світу!


  26.10.2018 в 00:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mikasida

  Виїзне засідання синоду:))


  26.10.2018 у 06:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thetadora

  Ну де платять основну частину податків? На Кіпрі та Виржинских островах :))


  26.10.2018 в 13:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Agathis

  Ватники, узбагойтезь, ща можна навчається лише 9 класів :))


  27.10.2018 у 02:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мальчикова Ганна

  Превед ? кароч яник позичив три лярда в кінці 2013-го року. На два роки. Умови такі, що сами суму треба віддати в кінці періоду(тобто в кінці 2015-го). А відсотки виплачувати кожного півроку — от ща черговий платіж


  27.10.2018 у 08:21
  Увійдіть щоб відповісти