Питво кава може розділити на два ризик раку рота і горла

251

Научно

Нове дослідження з США знаходить людей, які п’ють більше ніж 4 чаші кави з кофеїном, день має половину ризику смерті від орального/фарингеального (роті горло) рак як люди, що п’ють його або випадково або анітрохи. Однак дослідники кажуть, що їх результати дослідження повинні бути підтверджені великою кількістю дослідження,і на даний момент повинен просто виходити як хороші новини для тих, хто п’є каву і не використовуватися в якості причини рекомендувати, щоб всі випили 4 чашки кави день.Переможете автора Джанет Хільдебранд і колег від Американського протиракового товариства (ACS) в Атланті, Джорджія, напишіть про їх результати дослідження в роботі, опублікованій онлайнсначала 9 грудня в американському Журналі Епідеміології.

Оральний/Фарингеальний РакОральный/фарингеальний або рак рота і горла рідко діагностується на ранніх стадіях, тому що симптоми зазвичай не з’являються, поки рак не просунуть. Крім того,симптоми можуть бути прийняті за щось ще, таке як зубний біль.Рак може іноді визначатися рано під час звичайного огляду лікарем, дантистом або стоматологом-гігієністом, і деякі дантисти і лікарі пропонують, щоб Ви подивилися на

Ваш рот в дзеркалі, принаймні, один раз в місяць, щоб перевірити на симптоми.Найбільш поширені симптоми є раною рота, не заживающей, або біль не минає роті.Найбільші ризики для захворювання оральним/фарингеальным рак є тютюном і вживанням алкоголю.

Більшість людей, у яких є він, є курцями.Зараження вірусом папіломи людини (HPV), також є чинником ризику, особливо у людей, що не використовують тютюну. Число випадків орального/фарингеального раку, пов’язаного з HPV, різко збільшилася в останніх тридцатигоды.Дослідники досліджують зв’язок з кави

Попередні епідеміологічні дослідження припустили, що пиття кави пов’язане зі зниженим ризиком для раку рота і горла.Було також запропоновано, щоб це не міг бути кофеїн в каві, але факт, це багате антиоксидантами-поліфенолами та іншими складами, та допомога запобігають илизамедлите розвиток раку.

Для їх дослідження Хільдебранд і колеги використовували дані Дослідження Профілактики Раку II, проспективного американського когортного дослідження, яке ACS розпочав у 1982.То дослідження зібрав багатство способу життя та медичної інформації про 968 432 чоловіків і жінок, включаючи їх споживання чаю і кави.

Коли вони зареєструвалися наисследование, жоден з учасників не мав рак, але за 26 років контролюють, 868 помер від орального/фарингеального раку.Коли вони проаналізували споживання чаю і кави відносно смертельних випадків від орального/фарингеального раку, дослідники знайшли тих повідомили участниковпитье більше ніж 4 філіжанку кави з кофеїном, день мав на 49% нижчий ризик смерті від орального/фарингеального раку в порівнянні з тими, хто повідомив про не питьекофе взагалі або тільки випадкова чаша.Зв’язок не була порушена підлогою, тютюном і вживанням алкоголю.Дослідники знайшли незначну зв’язок з кавою без кофеїну і жодним взагалі з чаєм.

Висновок і потім продвигаетсяИсследователи завершують:«У цьому великому проспективному дослідженні споживання кави з кофеїном було обернено пропорційно пов’язано з оральної/фарингеальной смертністю від раку.

Дослідження необхідно, щоб объяснитьбиологические механізми, за допомогою чого кави міг би допомогти захистити від них часто смертельні ракові утворення.”Хільдебранд говорить в заяві для преси:«Ми не рекомендуємо людям весь напій 4 чашки кави в день.

Це має просто трохи хороші новини для тих з нас, хто насолоджується кави».«Можуть бути деякі інші ефекти кави, який може запобігти людей з певними умовами від пиття великої кількості кофеїну», вона застерігає, зазначаючи, що:«Це дослідження про все одному місці раку серед багатьох.

Повинно бути набагато більше несуперечливого дослідження, перш ніж ми зможемо підтримати укладення той кофедолжен використовуватися для профілактики раку.”Команда тепер планує проаналізувати зв’язку між споживанням кави і раком в більш різноманітному населення при новому Раку АСЅИсследование профілактики — 3 (CPS-3).

Суспільство сподівається прийняти на роботу принаймні 300 000 дорослих з діапазону етнічних і расових фонів США, щоб взяти участь в CPS-3, прагне увеличиватьсязнание того, як запобігти рак.Було багато дебатів нещодавно про переваги і шкоду пиття кави з більш свіжими новинами, пропонують, щоб переваги, ймовірно, переважили шкоди.

Але дослідники, поширюють хороші новини, всі говорять ту ж річ, як Хільдебранд і самі колеги вказують в цьому останньому дослідженні: у той час як, здається, існують деякі медичні пільги від того, щоб пити каву, існує також кілька застережень, та докази не досить тверді, щоб активно заохотити людей виходити і пити каву.

кофемочьпитьеразделить

 • Червень 13, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Malolas

  гыгыгы, так і знав що ватники в душі питарасы, і будь-яка розмова зводять до гомосятине :)) Одягай кокошник на сраку і вперед :))


  14.06.2018 у 03:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Motus

  У сенсі і що? Напевно те що він або пистел або тупий, не? :))


  14.06.2018 у 06:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Аза Павеловна

  ЇЇ напевно прикували до табуретці і змушують цілодобово тут коменти писати ))) *банутое створення )))


  14.06.2018 в 15:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sharr

  Гыгыны, ну хоч тут стабільність :))


  15.06.2018 у 02:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gavinrajurus

  обов’язково подивися шарія! без нього у тебе не вистачить сірої речовини зіставити факти поліцай


  15.06.2018 в 14:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Snowconjuror

  куйня, ціни скрізь різні. І навіть для швеції ти ціни привів завищені, не кажучи вже про странх типу польщі або угорщини


  16.06.2018 у 02:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Хрущов Мирон Проклович

  Це завуальована реклама ?


  16.06.2018 у 08:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kigagar

  Про великий нафтотрейдер, пересядь на той кінець дивана, який не знає що ти долпоеп :))


  16.06.2018 в 17:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Jo

  У Ізраїлю своє загострення сил дивлюся :))


  17.06.2018 у 05:34
  Увійдіть щоб відповісти


 • Balladonrad

  де мій попкорн? ?


  17.06.2018 в 11:04
  Увійдіть щоб відповісти