Після скандалу акції Nissan звалилися на відкритті торгів у Токіо

277

Авто новости

Акції японського автоконцерну Nissan у вівторок впали на відкриття біржових торгів у Токіо на тлі скандалу близько генерального директора компанії Карлоса Гона. Про це за даними торгів найбільшою в Азії Токійській фондовій біржі, – передає ТАСС.

У перші 60 секунд торгів акції Nissan обвалилися на 6,25% до позначки в 943 ієни за корисну папір – найнижчий показник за цей рік.

Раніше токійська прокуратура затримала главу компанії Карлоса Гона і члена правління Грега Келлі, які були звинувачені в численних порушеннях японського грошового законодавства. Зокрема, Карлос Гон і Грег Келлі підозрюються в тому, що вони навмисне занижували дані про розмір власних виплат для ухилення від податків. За останніми уточненими даними, під час з 2011 по 2015 рік вони занизили дані про власних виплати практично на 5 млрд ієн (близько $44,4 млн ієн за поточним курсом).

Компанія Nissan офіційно визнала порушення, осудні Гону і Келлі, давши обіцянку поставити питання про їх негайне звільнення на найближчому нараді правління корпорації, яка відбудеться 22 листопада.

Хочете придбати собі автомобіль, але у вас зовсім мало грошей? Про те яку дешеву машину можна купити читайте на порталі kakuyu-mashinu.pro. Тут ви знайдете багато корисної інформації про автомобілі.

  • Листопад 20, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини