Перший в світі електричний екскаватор створюють Hyundai і Cummins

223

Авто новости

Електрична силова установка вживається у все більшій кількості видів транспорту, а зараз вона почала вживатися і в сегменті важкої техніки. Компанії Cummins Hyundai спільно розробляють перший в світі повністю електричний екскаватор і вже представили робочий прототип.

Вас вже давно цікавить кредит онлайн? В такому випадку, раджу зайти на agrinews.com.ua! Там усе детально та чітко розписано. Такого більше в інтернеті Ви ніде не побачите. Заходьте на цей ресурс і Ви не пошкодуєте.

«Тому, що електромобілі розширюють власну частку на авторинку, ми бачимо, що електрифікація комерційних енергетичних сукупностей є екологічно надійних та економічно дієвим відповіддю для будівельної техніки. Вітчизняні міні-екскаватори, трудящі поблизу житлових районів, – основний кандидат на електрифікацію, бо, що відповідають вимогам нульового рівня низького рівня шкідливих викидів шуму», – говорить головний акуратний віце-технічний директор і президент Hyundai Construction Equipment (HCE) Д. С. Кім.

Cummins, більш відома своїми дизельними двигунами, зараз все активніше займається електричними руховими сукупностями. Так, в минулому сезоні компанія представила электрогрузовик Class Concept 7 Urban Hauler EV.

Це цілком електричний вантажний тягач, названий AEOS. Його двигун живить новітній батарейний блок, що має при досить малий масі збільшену потужність. У слідстві вантажівка витрачає менше часу на підзарядку.

  • Листопад 21, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини