Новий трирядний мінівен від kia: в стилістиці кросовера

37

Вже сама назва-carens-говорить про відродження: car + renaissance (»автомобіль + відродження”). Це буде компактний мінівен з трирядним компонуванням, хоча обіцяють, що в каренсі буде присутній і модна зараз стилістика кросовера. Подивимося, що вийде.

Поки уявлення про дизайн нового kia carens ми можемо отримати з офіційного відео на каналі kia india в youtube. Правда, на ньому ми бачимо тільки сильно затемнений тизер і дуже багато природи.

Kia carens, спадкоємець компактного мінівена, що випускався з 1999 по 2019 рік, також призначений для сімейних поїздок. При його створенні постаралися врахувати три складових-місткий салон, преміальна якість і сучасне високотехнологічне оснащення, яким відрізняються всі сучасні моделі kia. Ніякої іншої інформації офіційно не надали, хоча фахівці вважають, що новий carens стане різновидом моделі seltos для індійського ринку і багато від неї отримає в плані оснащення.

У kia індія відзначили, що ця модель стане четвертою на місцевому ринку і «ідеально підійде для сучасного життя індійського міста та існуючих дорожніх умов».

У росії цей автомобіль не очікують.