Найдоступнішу модель maserati відправлять у відставку

43

Чотирьохдверку ghibli в росії пропонують в шести версіях з наддувними v8 і v6 (бензин і дизель), а також в гібридному варіанті на базі дволітрової «четвірки». Потужність силових установок варіюється від 275 кінських сил у виконанні diesel до 580 сил в топовій комплектації trofeo з 3,8-літровим мотором, що розганяє седан з місця до першої «сотні» за 4,3 секунди. Привід задній або повний, трансмісія-восьмидіапазонний автомат zf.

Зараз maserati випускає модель третього покоління, що оновилася рік тому. Однак до цього ім’я ghibli носили зовсім інші автомобілі: першим його отримав гранд-турер з мотором v8, який випускався з 1967 по 1973 рік, а потім воно дісталося купе v6 з подвійним турбонаддувом – його італійці продавали з 1992 по 1998 рік.

Що стосується кросовера grecale – нової моделі, яка може прийти на зміну ghibli – то вже помічали в ході тестових випробувань. Молодшому по відношенню до levante вседорожнику обіцяють задньопривідну платформу alfa romeo stelvio і три силових установки-гібридну, як у седана, трилітровий v6 і повністю електричну. Прем’єра намічена на 2022 рік.