Нова розмітка та дорожні знаки: в україні змінили правила дорожнього руху (фото)

57

У середу, 29 вересня, уряд україни схвалив проект змін до правил дорожнього руху. Документ підготувало мінінфраструктури.

Про це повідомляє цензор.нет з посиланням на “рбк-україна”.

Частина нововведень пов’язана з велосипедистами: дається нове визначення велосипедної доріжки, вперше вводяться поняття велосипедної смуги і велосипедного переїзду (місце перетину перехрестя доріг). Крім того, детально регламентується, як повинні переміщатися велосипедисти, вказані їх права та обов’язки.

Крім того, з’являться нові дорожні знаки: житлової зони, пішохідної доріжки, початку населеного пункту і його закінчення, напрямки повороту, місця дозволеної зупинки і стоянки, заборони руху транспортних засобів і т. Д.

Які нові знаки з’являться в правилах дорожнього руху:

1.41 «ділянка концентрації дорожньо-транспортних пригод» 3.44 і 3.45 «рух зазначених транспортних засобів заборонено» 4.15 «кінець доріжки для велосипедистів» 4.18 «суміжні пішохідна і велосипедна доріжки» 4.21 «рух з використанням ланцюгів протиковзання» 4.22 «кінець ділянки рух з використанням ланцюгів протиковзання» 4.23 «дорога для суміщеного руху автомобілів і велосипедів» 4.24. “кінець дороги для спільного руху автомобілів і велосипедів»

Вводиться і нова розмітка для позначення «лежачого поліцейського», виділених місць паркування вздовж доріг і наближення до кільцевої розв’язки. До існуючої вертикальної розмітки додається нова-жовто-червона.

Зміни до правил дорожнього руху набирають чинності з моменту офіційної публікації постанови кабміну, крім тих випадків, коли інші терміни вказані в самому документі.