Сезон грипу починається рано в США, заявляє CDC

234

Научно

США відчувають самий ранній сезон грипу за майже десятиліття, заявляють Центри з контролю і профілактиці захворювань (CDC).Випадки ймовірного грипу збільшилися в п’яти державах на півдні країни. Отруйна напруга (віруси H3N2) — той, що робить людей більш хворими — здається, домінує, кажуть посадовці. Літні люди особливо піддаються ризику тяжких симптомів і ускладнень.

Директор CDC, Томас Фріден, заявив: «Схоже, що розвивається, щоб бути поганим сезоном грипу, але тільки час покаже».Доктор Фріден додав, що країна, здається, добре підготувалася протягом сезону грипу у цьому році. Більш ніж одна третина американських громадян отримала щеплення від грипу.

Влади кажуть, що вакцина захищає від штамів свинячого грипу, в даний час заражають людей.Такі держави повідомляють про особливо високих показниках грипу:ТехасАлабама

МиссисипиЛуизиана

ТеннессиСорок вісім держав, а також Пуерто-Ріко, повідомили про підтверджені випадки грипу. Число зразків, що повертаються з лабораторії з позитивними результатами, росте швидко, написала CDC в комюніке сьогодні.CDC написала: «Рівні активності грипу як хвороба (АБО) у частинах країни вже вище, ніж весь минулий сезон».

Експерти не впевнені, чому грип з’явився настільки на початку цього року. Однак госпіталізації пацієнтів з грипом підвищуються раніше, ніж вони зазвичай роблять. Дві дитини померли від пов’язаних з грипом хвороб.Минулого разу, коли сезон грипу розпочався, це рано було протягом 2003/2004 сезону.

Штам вірусу грипу тоді збігся з тим, що циркулює тепер. В тому році, майже десять років тому, були винятково високі числа пов’язаних з грипом госпіталізацій і смертельних випадків серед дітей і старших.

Поліпшення органів охорони здоров’я при передбаченні майбутніх штамів вірусу гриппаВакцины, використовувані в 2003, не відповідали циркулюючих штамів пізніше у році, а також застосованим в цьому році, CDC, якій повідомляють.

З новою технологією уряду у всьому світі є поліпшенням при передбаченні, що штами вірусу грипу поширять протягом майбутнього сезону грипу.Існує також більше вакцин, доступних сьогодні, ніж було дев’ять років тому.Значно більш високий відсоток людей, включаючи працівників охорони здоров’я та вагітних жінок, отримує вакцини проти грипу в цьому році порівняно з 2003/2004.

Стаття видала в CMAJ (в канадському Журналі Медичної асоціації було сказано, що всі працівники охорони здоров’я повинні бути заставлені мати укол грипу, щоб захистити здоров’я пацієнтів.CDC говорить, що приблизно 112 мільйонів американців були щеплені досі в цьому році.

Доктор Мелінда Уортон, Виконуючий обов’язки директора Національного Центру CDC Імунізації і Респіраторних захворювань, сказала, що «Збільшення активності грипу має бути закликом до дії. Для будь-якого, хто відклав вакцинацію: пора отримати Вашу вакцину проти грипу тепер».

FluView написав, що активність грипу є найвищою в південно-центральному і на південний схід від країни. Проте всі знаки вказують, що інша частина країни буде скоро слідувати прикладу.

Грип може стати серйозною проблемою здравоохраненияГрипп може викликати до 200 000 госпіталізацій в один сезон і може бути причиною смерті до 49 000 чоловік, за даними CDC.Вакцинація є найкращим способом захистити людей і ціле населення проти грипу. Ефективність вакцини залежить від того, як близько її вірусні штами відповідають тим в кровообігу, а також віком пацієнта.

Органи громадського здоров’я в США говорять, що кожен американець у віці принаймні шести місяців, повинен бути щеплений проти грипу. Вакцини особливо важливі для людей у високому ризику ускладнень, включаючи:Маленькі діти

Старші (у віці 65 +)Вагітні жінки

Пацієнти з хронічними захворюваннями, включаючи хворобу серця, діабет, астму. Дослідники знайшли, що вакцини проти грипу значно знижують ризик серцевих нападів та інсульту.

У 80% госпіталізованих пацієнтів за останні кілька років були довгострокові санітарні умови, також, як і більш ніж половина всіх госпіталізованих дітей.

гриппзаявлятьначинатьраносезон

 • Березень 15, 2018
 • коментарів 7
 • admin
 • Науково

коментарів 7


 • Fowyn

  Привіт ? Головне щоб і там чого не сталося, а то залишиться Зімбабве ?


  15.03.2018 у 21:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Darkredeemer

  Знову “правий сектор” рашистам підіграє.


  16.03.2018 в 13:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Валентина Тимуровна

  Скріпи понад уре! :))


  16.03.2018 у 20:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ariugra

  а в статті що?


  17.03.2018 у 07:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Zolobar

  Я працюю, стіві, не сци проносом ?


  17.03.2018 у 16:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ямилов Модест Всеволодович

  Ну ось. Горбачов в принципі то хоч і був пистаболом, але почав робити цілком правильні речі, типу кооперативи дозволив і іншу лібералізацію економіки, яка як раз допомогла китаю розвинутися. Але не витримав перевороту — багато бо чиновники хотіли жити як ті капіталісти, про яких вони читали в страшних книжках, де людина людині вовк ?


  17.03.2018 в 23:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Voodoogar

  А у Порошенка не заговорили про націоналізацію Рошен? а він все ніяк не продасть… ))


  18.03.2018 у 15:47
  Увійдіть щоб відповісти