Найскладніша парковка – Бангкок: наш час

283

Це справжня головоломка для автомобіліста – безкоштовно припаркуватися в Бангкоку

Ви напевно грали в тетріс – цю фігуру покладемо ось сюди, – он туди. Так от, в Бангкоку автомобілісти, коли паркують свої машини, займаються приблизно тим же самим, правда, замість фігур хлопці і дівчата зіштовхую і ставлять впритул один до одного свої автомобілі. Відбувається таке тільки на одній стоянці столиці Таїланду, і ви не повірите в чому причина.

Сотні автомобілістів щодня ставлять свої машини в столичному районі Чатучак з однієї простої причини – щоб уникнути платних автостоянок. Так, це єдиний безкоштовний паркінг в окрузі, і він користується катастрофічною популярністю.

Популярність майданчики призвела до хаотичній системі паркінгу – хто встиг, той і підвівся, якщо затисли – відштовхуй чужі машини вручну, інакше свою не выкатишь. Саме з-за цього ніхто тут не ставить машину на ручник. А оскільки мало хто піклується про збереження чужого рухомого майна, можуть штовхнути машину так, що вона подряпає чужий бампер. Завсідники на цей випадок вішають на свої автомобілі поролонові буфери, щоб уникнути подряпин, відколів та інших наслідків.

Найскладніша парковка – Бангкок: наш час

Ось так і виходить, що просте завдання: забрати автомобіль зі стоянки перетворюється у непросту “гігантську гру-головоломку”, в якій головний приз – виїзд додому.

Дивіться також: Як правильно паркувати автомобіль з автоматичною коробкою передач

Кадри, зняті в минулий четвер, показують, наскільки драматична боротьба за місце під сонцем. В «грі» беруть участь не тільки чоловіки і жінки, але навіть пенсіонер були помічені. Місцеві жителі кажуть, що ідентичні сцени розігруються кожен день.