Інфекції ВПЛ можуть повернутися у літніх жінок

313

Научно

HPV (вірус папіломи людини), інфекція у жінок під час або після менопаузи може фактично бути інфекцією, якій заразилися, коли вони були молодші.Виявлення прибуло з нового дослідження, надрукованого в Журналі Інфекційних хвороб, яке передбачає, що після одного або двох років, HPV може існувати нижче меж виявлення. Це порівнянно з іншими вірусами, таке як оперізуючий лишай вітряної віспи, що приводить до опоясывающему позбавляю.

Звіт підкреслює, що більше досліджень повинно бути проведено, щоб отримати більше знання про інфекції ВПЛ і зрозуміти частину що сталість HPV і гра реактивації, особливо у жінок віку народженого під час демографічного вибуху.Попереднє дослідження показало, що приблизно у кожної четвертої жінки між віками 14 59 у США є HPV,і попередні звіти виявили HPV приблизно 25 — 50% молодих жінок, які статевим шляхом активні. Однак у більшості цих жінок, вірус «очищений» після двох років і не може більше ідентифікуватися в їх зразках.Дослідження продемонструвало, що інфекція ВПЛ є найбільш частою у молодих жінок, коли вони стають статевим шляхом активними.

Поширеність тоді має тенденцію зменшувати, як тільки вони досягають своїх останніх 20-х і 30-х. HPV, як показувалося, також був дуже поширений навколо віку менопаузи у країнах, таких як Центральна Америка і Південна Америка. Однак рівень HPV в США і Європі, як показувалося, зменшився, оскільки жінки стають старше.

Команда експертів на чолі з Патті Е. Грэвитт, доктором філософії, Вищої школи охорони здоров’я Джонса Хопкінса Блумберга і університету Perdana Аспірантура Медицини в Serdang, Малайзія, хотіла дослідити, які чинники впливають на ці відмінності.Вони проаналізували відмінності в недавніх і довічних статевих поводженнях у жінок різних вікових груп, щоб спостерігати існування ефекту контингенту у жінок в Балтіморі.Приблизно 850 жінок між віками 35 — 60 були залучені в дослідження, хто проходив звичайний скринінг раку шийки матки з 2008 до 2011.Результати показали, що жінки, у яких був новий сексуальний партнер за 6 місяців до дослідження, почали, випробував більш високу поширеність HPV, однак, менш ніж 3% повідомили про наявність нового партнера в той період.

Майже 90% інфекцій HPV були знайдені в жінках, сказали, що у них було більше ніж один сексуальний партнер в їх цілого життя, і 77% були знайдені у жінок, у яких було п’ять або більше сексуальних партнерів.«Взятий разом, наші дані вказують на можливість, що ризик реактивації може збільшити навколо віку 50 років і сприяти більшій фракції виявлення HPV в старих віках, порівняно з новим придбанням», написали вчені.

Результати показали, що жінки, які стали статевим шляхом активними під час і після статевого революції 1960-х і 1970-х, значно підвищеному ризику інфекції ВПЛ, ніж жінки, у яких був статевий дебют до 1965. Автори вважають, що причина з-за більшого числа сексуальних партнерів протягом їх життя.Доктор Грэвитт пояснив:«Наш історичний досвід з HPV і цервікального неоплазією у жінок після менопаузи може не бути дуже які прогнозують з досвіду покоління народженого під час демографічного вибуху жінок, тепер входять в менопаузальному перехід у більш високий ризик, ніж їх матері».

Даррон Р. Браун, Меріленд і Брі А. Уівер, Меріленд, Медичної школи Університету Індіани, объясненной в супроводжує передовий статті, що попереднє дослідження, вказала, що HPV йде після двох років, було тільки на основі одного або двох показів, підійшли негативні.Багато звітів продемонстрували, що визначений для типу ВПЛ може виявлятися знову після того, аби не бути виявленим протягом тривалого часу.

Проте вчені не впевнені, чи це через низькорівневої хронічної інфекції або нової інфекції.«Подальше дослідження необхідно, щоб допомогти краще зрозуміти природознавство інфекції ВПЛ у літніх жінок і зрозуміти важливість сталості HPV і реактивації у всіх жінок», написали автори.Щоб перевірити їх результати, доктор Грэвитт і її колеги будуть продовжувати з їх дослідженням і далі спостерігати жінок у розслідуванні.Щоб визначити, чи можуть результати цього дослідження бути узагальнені більш численному американському населенню, майбутнє дослідження має складатися з національно більше репрезентативної проби жінок.

Експерти сказали:«Довгострокове спостереження раніше жінок, яким високо піддають, які перейдуть через менопаузу в наступне десятиліття, терміново необхідно, щоб точно оцінити потенційний ризик відноситься до періоду після менопаузи інвазивного раку шийки матки в американському населенні демографічного вибуху стратегії профілактики гіда».

возвратитьсяинфекциямочьпожилое

 • Липень 9, 2018
 • коментарів 12
 • admin
 • Науково

коментарів 12


 • Malazius

  Хто-небудь може пояснити — когось крім ватников хвилює продасть він той канал чи ні?:) ну і про фабрику заодно запитаю, шобы два рази не вставати. Для мене це мабуть останнє, що мене хвилює в справах петі:))


  09.07.2018 у 19:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Староволкова Аріна

  А хто Вам сказав, що Ви “українець”?Якими саме дрібними деталями відрізняється Ваше обличчя?


  09.07.2018 в 23:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bazius

  Вотт, шо ти хочеш сказати? Що так як ватников загинуло більше, то ті хто стріляв по ураинскому мітингу і по суті заварив эут кашу — невинні?


  10.07.2018 у 08:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Saberscar

  Як би тобі пояснити, враховуючи твої скромні розумові здібності, що уряд німеччини не має НІЯКОГО відношення до бізнесу приватного англійського клубу? :)))


  10.07.2018 в 21:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Толстой Микита

  То що претензії не озвучені офіційно — зовсім не означає що їх немає. Давай для прикладу тобі наведу аналогію — які територіальні претензії були до росії у гітлерівської німеччини? :)))


  11.07.2018 в 00:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Авер’янов Богдан

  Комунальні служби винні в масове отруєння водопровідною водою в одному з міст Північної Осетії

  До такого висновку дійшла прокуратура республіки. Місцеві медики не виключають, що постраждалих може бути близько тисячі осіб.


  11.07.2018 в 11:18
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sazuru

  Бездуховний Обама дивиться Гру престолів. Немає шобы фільми Мигалкова дивитися! :))


  11.07.2018 у 20:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Zulkishakar

  Казанська хатинь!!!!! Ви ще відповісте руцкие виродки за Казанську хатинь! Тварюки! Ви нелюди палите живцем людей! Суки! Не забудемо! Не пробачимо! ПаРашки більше немає! 11.03.15 Людей просто по-звірячому фашисти палили руцкие і підливали бензину в гарячий “адмірал”, танцювали і раділи навколо, поки що в “адміралі” горіли вагітні ветерани!


  11.07.2018 в 23:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Androgar

  ну якщо так глибоко копати то без криму та донбасу так взагалі рубль був би міцним ?


  12.07.2018 в 09:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Fordrelsa

  Керівництво Південного Федерального університету (Росія) не підтверджує заяви самозваного міністерства освіти і науки ДНР про те, що студенти вузів, що залишилися в окупованому Донбасі, отримають дипломи російського зразка. Про це свідчить відповідь начальника управління академічної політики та організації освітньої діяльності ПФУ Алли Волошиної на численні запитання студентів з ДНР.


  12.07.2018 в 21:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Cordalmeena

  Пух, ти кримчанин шоле? Це у них такий підхід, що їм усі щось винні. А реально — майже весь час при владі були казнокради, за яких вони голосували на 80%, а потім вони ще й ображаються погано їм було, при тому що вони найбільш аквтино за це гівно голосували


  13.07.2018 у 03:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Пугина Анастасія

  Євроінтеграція по своїй суті — я вважаю, що він міг домовитися про новий контракт, раз вже він такий друг росії, а юльку за той посадив конракт


  13.07.2018 у 08:37
  Увійдіть щоб відповісти