Ризик дитячого ожиріння, передбаченого при народженні простою формулою

214

Научно

Нова формула, як виявляли, служила інструментом, щоб передбачити дитяче ожиріння у новонароджених, з допомогою просто отриманої інформації, згідно із дослідженням у журналі PLoS ONEИсследовательская група, з Імперського коледжу Лондона, прагнула допомагати у профілактиці ожиріння, яким вони вірять, повинен початися при народженні. Їх формула використовує багато відомих факторів, щоб виміряти ризик ожиріння.

Ожиріння є загальною епідемією, і ожиріння в дитинстві може викликати питання охорони здоров’я, такі як хвороба серця і діабет 2 типу, який може перетворитися на довічні проблеми.Слідчі насамперед досліджували 4 032 фінських дитини, які народилися в 1986 році, і пізніше розглянули дані від подібних досліджень в групі з 1 503 італійських дітей і 1 032 американських дітей. Щоб справити прогнозують рівняння, автори подивилися на стандартні фактори ризику, такі як:парентеральний ВМІматеринское гестационное збільшення весавес при рожденииповедение і соціальні показники

Фактори ризику були встановлені в минулому, однак, це — перший раз, коли ці фактори були об’єднані в одну формулу.Попереднє дослідження в цьому році ідентифікувало два генетичних варіанти, які збільшують ризик для дитячого ожиріння. Після ретельного аналізу вони звузили довгий список до два, один близько до гену OLFM4 на хромосомах 13, інший в межах гена HOXB5 на хромосомі 17, обидва показали сильні зв’язку з важким дитячим ожирінням і високим BMI як дорослий.Генетична схильність не гарантує, що дитина буде страждають ожирінням, але це — фактор ризику разом з екологічними компонентами, такими як дієта і спосіб життя.

Переможете автора дослідження, професора Філіпа Фрогюэля з Імперського коледжу Лондона, сказав:«Рівняння ґрунтується на даних, які можуть отримати від новонародженого, і ми знайшли, що це може передбачити приблизно 80% страждають ожирінням дітей. На жаль, громадські кампанії профілактики були досить неефективні при запобіганні ожиріння у дітей шкільного віку. Навчальні батьки про небезпеки об’їстися і погані харчові звички у молодому віці були б набагато ефективнішими.

Повідомлення просто. Всі з підвищеним ризиком дітей потрібно ідентифікувати, перевірити і дати добру пораду, але це коштує грошей».Дослідники знайшли, що накопичені фактори ризику, пророкує дитяче ожиріння, юне ожиріння, і ожиріння в дитинстві, приводить до юного ожиріння, були сильні в групі фінських дітей. Рівняння продовжувало залишатися точним, коли використовується для груп дітей з США та Італії.

Формула тепер доступна як онлайновий калькулятор.Автори вважають ці результати надихає і сподіваються, що це може бути шляхом з підвищеним ризиком, діти та їхні сім’ї можуть активно запобігти майбутнє ожиріння і ціле життя проблем ваги.

детскийожирениеперетьпредсказатьрискрождение

 • Лютий 13, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Крутелева Ірина

  для бовдурів розвалили країну — однієї відставки мало….


  13.02.2018 у 16:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Березня Федотівна

  Спирт, не ввергай мене в гріх гордині своїй ватній тупістю :))


  14.02.2018 у 03:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kikus

  Vasia Pupkin — пля, ну в статті ж написано, що повертають до 200 тис гривень, це типу сума, яка гарантується. Повертати буде фонд гарантування внеском, читай — держава


  14.02.2018 в 09:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Якуничева Рената

  казахи, СК, зімбабве


  14.02.2018 у 16:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Branaya

  яку площу? 400 гектар це 1 на 4 кілометри. Якщо відрізали, то просто вигорить і все


  15.02.2018 у 06:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Redbearer

  Знають звичайно про існування. Просто погано собі уявляють ступінь небезпеки без нього. і вірять у всяку куету яка на їх думку може знизити ризик без презерватива. І ось чим біднішими і тупіше людина — тим більше у нього таких дуростей і відповідно віше ризик


  15.02.2018 в 14:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kelenn

  Вчора гиркин вийшов на ганок, почухав яєчко, і відразу 35 сушок впало!!! 20 танків було підірвано!!!! Вбито 25000 укропов!!! України немає!


  15.02.2018 в 23:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tajinn

  Забув як називалося, типу чет дуже схоже під одну з відомих марок, але трохи не те. Коротше висковый абибас :))


  16.02.2018 у 03:34
  Увійдіть щоб відповісти