Тазовий біль в суглобах — чому жінки отримують його?

363

Научно

Фактори, які можуть змусити вагітних і післяпологових жінок відчувати біль в суглобах, формують тазовий пояс (PGP), були виявлені і видані в новому дослідженні БОЛЮ.Питання охорони здоров’я мають тенденцію відбуватися серед жінок, які вирішують повернутися, щоб працювати після народження їхньої першої дитини — найбільш поширений, є болем в тазовому поясі.

Жінки з діабетом також сприйнятливі до болю тазового поясу.За словами провідного слідчого дослідження, Мірей Н.М. ван Поппель, Інституту EMGO Дослідження здоров’я і Турботи, університету VU Медичний центр, Амстердам:«Важливо ідентифікувати показники для післяпологового PGP (біль тазового поясу), тому що лікарі, акушери, акушерки і роботодавці могли використовувати їх, щоб ідентифікувати жінок в небезпеці для PGP і розвинути і здійснити превентивні заходи.

Ці професіонали можуть також дати додаткові вказівки, спрямовані на профілактику PGP під час вагітності або в ранній післяпологовий період у жінок небезпеки для розвитку післяпологового PGP.”Дослідження включило надання оглядів 548 вагітним працівницям в 15 компаніях, які працювали більше ніж 12 годин на тиждень під час вагітності і запланировавшим під час повернення працювати після декретної відпустки. Відгуки були застосовані три рази, перше протягом 30-го тижня вагітності і потім на їх 6-му тижні післяпологова і 12-я післяпологова тиждень.

Їх поставили питання, що стосувалися роботи, вагітності, психосоциологических факторів, втоми, демографії, рівня поставки і їх тазового поясу.Результати показали що:73% жінок випробували PGP на 30-му тижні беременности48 відсотків випробували PGP протягом перших 6 післяпологових тижнів

43 відсотки зробили між тижнями 6 і 12 післяпологових.Дослідники змогли розвинутися, моделі для вагітності зв’язали показники і вагітність та післяпологові пов’язані показники.Індикатори моделі вагітності PGP в 12 тижнів після народження:історія болі в області поясницывысокая соматизація (перетворення занепокоєння фізичні симптоми)незручні положення на работеспя більше ніж 8 годин в день

Вагітність і післяпологові показники PGP:збільшення инвалидностивыше середня біль у 6 недельболее висока соматизація під час вагітності та в 6 тижнів після поставкичисло днів постільного режиму (більше днів менше ризику PGP)високий вага при народженні ребенкаВан Поппель завершує:«Більше соматизації, більше годин сну або відпочинку, і ніякі дні постільного режиму після поставки, як знаходили, було пов’язано з підвищеним ризиком PGP, і ті — нові результати дослідження. У той час як соматизація є також показником хронічного болю в області попереку та синдрому подразненої товстої кишки, про це раніше не повідомили як показник PGP.

Одне пояснення могло б полягати в тому, що у жінок, у яких є PGP, ймовірно, є більш високе усвідомлення їх фізичних відчуттів. Також жінки, у яких є розумові проблеми, могли б соматизировать і повідомити про PGP в результаті».

больженщинаполучатьпочемусуставтазовый

 • Квітень 12, 2018
 • коментарів 11
 • admin
 • Науково

коментарів 11


 • Whisperfire

  дик це, доходи бюджету збільшуються :))


  12.04.2018 в 12:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Бєбнєв Єгор

  Єгипет підтвердив аварії російського літака. На борту літака перебували 224 людини.


  13.04.2018 у 04:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Тарасова Євгенія

  Культ карго знаю, зворотний немає


  13.04.2018 в 10:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ragebrand

  До речі, майте на увазі що тут пишуть кацарылые від імені українців, вони навіть пишуть українською використовуючи гугл перекладач, не будьте дурнями громадяни України, використовуйте мозок і логіку!


  13.04.2018 у 17:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Копорикова Євгенія

  міністр оборони якийсь узкоглазый удод, це рація дитинко!!!


  14.04.2018 у 03:50
  Увійдіть щоб відповісти


 • Суханова Ольга

  чому ти пишеш це на українському сайті, ти епнуты*?


  14.04.2018 в 15:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Hugillador

  Ну пырлу за полчеловека вважаємо, вже два з половиною :))


  14.04.2018 в 23:23
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mataxe

  Росія там дуже навіть причому — фільм російський, вийшов як раз спеціально щоб розповісти про злих біндер. Тільки лоханулися, і ф фільм запросили гандона, там стріляв


  15.04.2018 у 07:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mojas

  Мене интрересует


  15.04.2018 в 13:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Янкилевский Борислав

  я знаю ти чекаєш не дочекаєшся цього закону, перший побіжиш купувати стрінги, а ні, вони в тебе є і чекають цього закону.


  15.04.2018 у 23:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Аннікова Марія

  36 копійок — це якраз нова підвищена ціна про яку кричать яка вона страшна. раніше начебто починалося з 28 або 30 копійок, точно не пам’ятаю, і такий тариф був до 150 кіловат


  16.04.2018 у 08:02
  Увійдіть щоб відповісти