Нові «Уази» будуть іржавіти, в два рази повільніше

224

Авто новости

При виробництві машин UAZ у травні цього року почали використовувати новий катафорезный грунт американської компанії PPG. Як сказано в повідомленні марки, це надасть допомогу розширити корозійну стійкість кузовів автомобілів вдвічі.

Згідно з підсумками опробований в камері сольового туману протягом 1500 годин, при пошкодженні лакофарбового покриття кузова, обробленого новим ґрунтом, вогнищ корозії відзначається вдвічі менше, ніж на минулих автомобілях. Новий грунт буде вживатися для всього модельного послідовності «УАЗа».

З лютого цього року на рами всіх позашляховиків марки крім цього наноситься додатковий захисний шар лакофарбових матеріалів, а з травня – вживається новий вид металопрокату при штампуванні подробиць. Це також, як стверджують у компанії, що має поліпшити корозійну стійкість конструкції.

На даний момент на «Уазі» реалізується програма поліпшення якості продукції, на яку витратять 250 мільйонів рублів. В її рамках планується удосконалити процес виробництва автомобілів і знизити число недоліків.

Зараз лінійка марки складається з сімейства позашляховиків Patriot, моделі Hunter і комерційних транспортних засобів. Ціни на автомобілі починаються від 626,4 тисячі рублів.

Ви живете в Казані і вам терміново знадобилися гроші? Тоді продайте свій автомобіль. Викуп авто у Казані http://выкуп-авто-казань-дорого.рф компанією здійснюється. Процедура викупу автомобіля досить швидка.

  • Травень 29, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини