Експеримент: склеїть «холодна зварка» двигун?

373

Відео: чи Можна використовувати «холодне зварювання» замість болтів головки блоку?

Ви напевно чули про такому вигляді клею, як «холодна зварка». Це дуже гучна назва для звичайної продукції в чию основну обов’язок входить склеювання поверхонь різних матеріалів. Так, їм можна склеїти дерево, скло, пластик і навіть метал. Так, чимало продукції, на кшталт «Poxipol», непогано справляється зі своїми прямими обов’язками – з’єднати роз’єднане і з’єднувати це як можна довше. Але якщо ви дійсно вірите, що клей може замінити зварювання, засмутимо вас – ви стали жертвою маркетингу. Епоксидка з хімічними доповненнями не здатна навіть близько підійти до тПорадиційної зварюванні, втім, є як мінімум одне гідною виключення з правил.

Дивіться також: Самий ефектний трюк на знищення цього тижня: Jeep Grand Cherokee вижив

Пропонуємо вам подивитися на одне дуже цікаве відео, з показовим випробуванням різноманітних клеїв. Відео хоч і закордонне, але проведені досліди дуже показові, тому не потребують пояснень. Особливо хочемо звернути увагу на найбільш фантастично міцний клей під маркою «JB Weld» (у Росії на даний момент недоступний, але через eBay або іншими способами його можна замовити). Цей склад епоксидки показав настільки високі результати, у всіх випробуваннях, що його дійсно можна сплутати зі справжньою зварюванням, якій можна з’єднувати навіть дерево і кераміку…

Але навіть він не зміг пройти останнього, самого підступного і між з тим, цікавого випробування – з’єднання блоку і головки двигуна. Експеримент починається з 14 хвилини, можете відразу перемотати на екшен і насолодитися видовищем слетающих голівок блоку: