Топ-5 найнадійніших і безпечних автомобілів для новачків

11

Автоексперти назвали найнадійніші і безпечні автомобілі, які добре підійдуть для початківців водіїв, передає «твоя машина».

chevrolet equinox

За кермом цього автомобіля водій буде відчувати себе спокійно. Модель отримала хороші оцінки безпеки, також в оснащення входить адаптивний круїз-контроль, який може запобігти можливому фронтове зіткнення і вчасно сповільнитися.

ford fiesta

Цю модель цінують за легке управління, економну витрату палива і комфорт. Невеликі габарити роблять цю машину зручною для міста.

subaru outback

Машина прославилася як надійний варіант для недосвідчених автомобілістів. Модель повнопривідна, що дозволяє долати практично будь-яку місцевість. За рахунок просторого салону і місткого багажника автомобіль стане хорошим вибором для сім’ї.

toyota tacoma

Модель надійшла у виробництво в 1991 році і завоювала велику популярність, тому непоганий варіант можна знайти і на вторинці. Машина може витримати великий пробіг, тому початківцям автомобілістам пікап запам’ятається своєю надійністю.

tesla model 3

Цей технологічний електромобіль буде зручний новачкам. Машина має безліч функцій безпеки і допомагає виправити багато поширені помилки недосвідчених водіїв. Однак дозволити собі таку машину зможе не кожен.