Лід проти дверної ручки: ти не пройдеш, ручка Range Rover Velar!

282

Виїжджає ручка Range Rover Velar проти льоду: хто кого?

Пам’ятається, пару років тому і кількома роками раніше в московському регіоні на початку зими всі автовласники зіткнулися з раптовою напастю – крижаним дощем. Це підступне погодне явище звично жителям північних прибережних районів, того ж Санкт-Петербурга, Мурманська або далекосхідного портового міста Владивостока. Але для резидентів Центрального федерального округу РФ цей каприз природи став справжнім випробуванням на витривалість. У деяких випадках після зимової стоянки відкрити двері, що сховався під товщу льоду, було дуже непросто.

Але, схоже, скоро нас чекає схожа природна оказія – зверніть увагу на те, що діється за вікном зараз, шановні москвичі і гості столиці. З даху капає, а за прогнозом, в кінці тижня вдарят добрі морози. Ось тут і почнеться справжнє пекло для вічно поспішають автовласників. Причому найгірше доведеться автолюбителям, що купили дорогий новомодний Velar, у якого зовнішні дверні ручки зроблені зовсім нестандартно – висуваються. Що буде, якщо їх підморозити? Чи впорається механізм висування з льодом?

Задавшись цим питанням, відповідь на нього взялися знайти специ з журналу «За кермом». Підсумки їх експерименту можна подивитися на відео, яке було зроблено, як тільки перші кросовери Velar з’явилися на ринку РФ:

Відео взято з YouTube-каналу «За кермом»

Як бачите, результат виявився двояким. З невеликою полоом механізм справляється цілком непогано, але намерзни льоду побільше – відкрити одну з дверей кросовера вже не вийде, не вистачить сили сервоприводу. В принципі, в цьому є вдумливий інженерний сенс – це свого роду запобіжник для внутрішніх частин механізму відкривання, щоб нічого не зламалося.

Дивіться також: В чому відмінності між Range Rover Evoque двох поколінь

Лайфхак по відкриванню дверей наведено в цьому ж відео. Не варто колупати лід викрутками, дверними ключами та іншими гострими предметами, досить спробувати поотбить полій руками. Не допомогло? Що ж, у вас ще буде шанс потрапити всередину. Якщо хоча б одна з дверних ручок відкриється. Незручно, звичайно, буде потім забиратися у водійське крісло, але що поробиш. Краса вимагає жертв!