Як почати здоровий новий рік

215

Научно

Для великої кількості людей початок Нового року також означає початок більш здорового способу життя, для багатьох має відношення або до схуднення або до їжі цілюще. Це може здаватися важким або поза досяжності спочатку, але з невеликою кількістю мотивації, посвяти і дисципліни це, звичайно, можливо.Ключ до схуднення і залишається адаптації допомогою ідентифікації та зміни поганих звичок способу життя і поведінки. Також важливо, щоб Ви знали, скільки Ви повинні зважити для свого віку і висоти.

Ожиріння є серйозною проблемою в США з майже третиною дорослих країни з індексом маси тіла (ІМТ) 30 + (розглянутий як страждає ожирінням).Промисловість втрати ваги наживає стан в продажу продуктів, щоб спробувати допомогти людям схуднути, але однією з основних проблем є дисципліна і несуперечність. Тільки 20 відсотків американців, які сидять на дієті і втрачають бажану суму ваги фактично, залишаються той шлях більше року.

За словами доктора Джесіки Бартфилд, що спеціалізується на медичній втрати ваги в Лікарні Готтліба Мемориаля, частини Системи охорони здоров’я Університету Лойола:«Людям потрібна мотивація, щоб схуднути, і новий рік є можливістю початися новий. Можливо, це був шок спостереження себе в недавніх святкових фотографіях або нездатності вписатися в бажане партійне вбрання, змушує клятву худнути, і для багатьох це — медичне подія, така як серцевий напад, загроза діабету або високого кров’яного тиску».Бартфилд належить команді лікарів за покликанням, що спеціалізуються на наданні комплексних хірургічних і консервативних програм для скорочення ваги в Центрі Лойоли Метаболічної Баріатричної Хірургії та Піклування.

Зміна в поведінці є одним з ключових чинників в схудненні з професійним медичним радою, яка є життєво важливим допомоги людям вивчити, що зробити, як зробити це і як підтримати їх зміна поведінки.Доктор Бартфилд сказав, що «Зміна поведінки є наріжним каменем здорової, успішної втрати ваги, і потрібно приблизно три місяці, щоб встановити нове поведінка. Так само, як Ви вчитеся грати на музичному інструменті від кваліфікованого вчителя, Ви повинні вивчити, як схуднути від професіоналів. Ви повинні практикувати і зробити помилки, поки Ви не розбираєтеся в ньому.

У Лойолі команда перевірених медичних експертів може викладати Вам навички, Ви повинні досягти та підтримати зміна поведінки».?Вона порівнює зміни в поведінці внесення в те, щоб грати на новому музичному інструменті, кожен раз, коли Ви очікуєте брати правильну ноту, Ви могли б випадково вразити неправильний.

Ви просто повинні продовжувати пробувати і пробувати, поки Ви в кінцевому рахунку не удосконалюєте його. З втратою ваги у Вас повинен бути подібний психічний статус — не лякаються декількох ударів по дорозі.Доктор Бартфилд і команда ідентифікували кращі поведінки втрати ваги шляхом збору та дослідження даних від 4 000 американців від Національного реєстру контролю ваги (NWCR).

Вони все втратили 30 фунтів і придушили їх вагу протягом принаймні п’яти років.Що таке більшість ефективних поводжень втрати ваги?З’їжте на сніданок протягом однієї години після пробудження вранці. Сніданок є найважливішою їжею дня, і це підвищує метаболізм тіла на більш ніж 20%, які можуть дійсно допомогти з втратою ваги.

Послідовно измеряйтесь, скільки Ви зважуєте. Спробуйте зважити себе кожну тиждень і відстежити, скільки ваги Ви або поставили або втратили, це дозволить Вам бачити, які поведінки працюють на Вас.Спробуйте здійснити чи дійсно пом’якшити фізичну активність протягом принаймні однієї години щодня. Це не обов’язково означає робити cardio протягом однієї години без зупинок; ряд дій, таких як прибирання пилососом і рух вгору по сходах може все скласти в цілому досягнення цього.

Обмежте кількість часу, який Ви проводите непрацюючий, дивлячись телевізор. Спробуйте обмежити це максимумом 10 годин на тиждень. Замість цього, знайдіть дії, які більш фізично активні, більше ніж половина учасників NWCR дивилася телевізор менше 10 годин на тиждень.

Діти, у яких є телебачення в їх кімнаті, набагато більш імовірно, стануть страждають ожирінням, недавнє знайдене дослідження.Переконайтеся, що Ви є відповідними свого плану дієти і змін у поведінці. Це марно, щоб поїсти добре і тренуватися протягом п’яти днів і потім мати велике хвастощі згодом; Ви серйозно підірвете свій успіх. Якщо Ви є несуперечливими протягом принаймні 25 днів на місяць, Ви можете досягти істотної втрати ваги.

Монітор, скільки фізичної активності Ви робите протягом дня і докладати всі зусилля, щоб упевнитися, що Ви вносьте невеликі зміни у своєму житті, збільшують Вашу суму фізичної активності. Наприклад, спробуйте йти замість того, щоб використовувати транспортування кожен раз, коли Ви можете.

Простий спосіб бути більш фізично активним полягає в тому, щоб провести менше часу в автомобілі.Заняття аеробікою порівняно з навчанням стійкості — якщо Ваша початкова мета полягає в тому, щоб схуднути, прийміть до уваги, що аеробне навчання є набагато більш ефективним для палаючого жиру, ніж навчання стійкості.

здоровыйкрайней мереновыйпотери ваги

 • Листопад 19, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Мосенцев Ізяслав Іванович

  І не тільки корровских. Ще цензоровских і російської весни….. Я теж здивувався. Тиждень тому у мене вийшов експеримент: запостив однакові коменти на цензоре і РВ. І отримав однакові троллевые відповіді. Всі на одній коррмушке…. Завдання — громадянська війна, тепер в окремо взятій країні під зовнішнім управлінням.


  19.11.2018 в 23:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Хромова Вероніка

  Лисиця і виноград


  20.11.2018 у 06:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Сенотрусова Наталія

  в інтернеті трохи інший клас, тут мова про вуличної проституції, вона все ще є


  20.11.2018 в 16:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Майсака Євгенія

  так німеччина була права? :)))


  21.11.2018 у 02:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Agamath

  Ви що, не носій російської мови? Тільки закриття київської окупаційної адміністрації врятує ваше життя. Тільки про можливості цього і слід писати. Сміливо. Перші “українці” були німецькими колоністами. Гуглите. А решта — посібники цих окупантів. Мова йде про деокупації Росії. Все інше — просто смерть вам.


  21.11.2018 в 15:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Василь Артеміевіч

  Цікаво, чи допомогла ця совкова показуха зберегти хоча б один шлюб коли-небудь. Адже Люди розлучаються зовсім не тому, що думають що розлучення це добре, і не пототому що їх з ювілеями не вітають


  22.11.2018 в 01:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Pelhala

  Мнекуд — ну по зовнішності я їх не настільки дізнаюся, тому шо кіно їх мало дивлюся. Але мова китайський відрізняється на слух


  22.11.2018 у 05:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Drelalace

  мавпа запорізька я задав питання, а ти какашками кидаєшся ?


  22.11.2018 в 11:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Токарєв Нестор Агаповіч

  Знаючи особливості російських страхових компаній — не будуть росіяни ні проживати ні харчуватися безкоштовно після закінчення терміну путівок


  23.11.2018 у 04:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bralas

  Крим ваш дорогі білі панове! Низький уклін до землі дарагие расеяне! Ми не гідні вас наші дарагие расеяне! Забирайте скільки потрібно! Все віддамо!


  23.11.2018 в 08:20
  Увійдіть щоб відповісти