Мінпромторг дав прогноз щодо ситуації з нестачею чіпів

50

Проблеми з нестачею електронних компонентів для автопромисловості в світі в наступному році повністю не вирішаться, вважає заступник голови мінпромторгу росії василь шпак. Дефіцит електронних автокомпонентів почався ще в минулому році через повсюдних підступних заборон і торкнувся всіх світових автовиробників. Постраждав і вітчизняний автоваз, який протягом року жодного разу припиняв випуск автомобілів через брак компонентів.

Однак чиновник зазначив, що в світі вводяться нові потужності, виробники застосовують нові рішення, і це протягом 2022 року допоможе дещо стабілізувати ситуацію. Заступник голови мінпромторгу рф зазначив, що ситуація, що склалася-шанс для виробників мікроелектроніки і автовиробників перейти на вітчизняні рішення, забезпечивши свою технологічну стійкість. 1>«>”багато виробників, які працюють у нас в країні, зіткнувшись з дефіцитом з точки зору дефіциту автоелектроніки, замислюються, починають робити кроки з локалізації відповідних рішень автомобільної електроніки в нашій країні”, – передає його слова агентство тасс.

Вже ведуться переговори із зарубіжними автоконцернами: одна з російських компаній обговорює можливість використання своїх розробок з hyundai motors.

Раніше глава мінпромторгу рф денис мантуров повідомляв, що міністерство не виключає подальших зупинок автозаводів в рф через дефіцит компонентів.