Сприйнятливість болі дитинства, яку поліпшують генні варіанти

198

Научно

Безліч болю у дітей після великого оперативного втручання пов’язане принаймні з двома загальними генними варіантами, повідомили дослідники від Женевських Університетських клінік, Швейцарія, в журналі Anesthesia & Analgesia.Вчені стверджують, що їх дослідження вказує на генетичний компонент у реакції болю серед пацієнтів-дітей. Проте Супроводжує Передова стаття задається питанням, наскільки релевантний це для лікування болю в окремих пацієнтів, а також попередніх досліджень, подивилися на пов’язані з болем гени.Генні Варіанти Впливають на Безліч Болю після Операції

Доктор Шанталь Меймі і команда мають намір визначати, чи могли б багато варіантів гена-кандидата мати вплив на безліч болю серед 168 дітей, які повинні були перенести або черевної порожнини, кістка або з’єднати хірургічне втручання.Пацієнти-діти та їхні біологічні батьки були перевірені на поліморфізми (різні форми) шести окремих генів, про яких раніше як повідомили можливе оказывание впливу на безліч болю.Вони тоді порівняли генетичні результати кожної дитини зі своїм безліччю болю.

Лікарня зазвичай контролює безліч болю під час 24-годинного постоперационного періоду відновлення. Протягом 24 годин у дітей був доступ до сильнодіючих знеболюючих засобів опиоида.Клінічно значущі збільшення безлічі болі були пов’язані з варіантами двох генів.

Вони визначили, що клінічно значущі збільшення безлічі болю, коли дитина виграв принаймні чотири піку шести пунктів (у масштабі на десять пунктів) під час 24-годинного періоду. Після прийняття до уваги факторів, які могли б впливати на їх результати дослідження, дослідники знайшли що:У дітей з певним варіантом гена ABCB1 був рахунок болю в 4.5 рази вище, ніж ті без генного варіанти.

ABCB1 впливає, як препарати опиоида транспортуються в центральну нервову систему (центральна нервова система).У дітей з певним варіантом гена OPRM було безліч болі в 3.5 рази вище, ніж ті без генних варіантів.

OPRM є рецептором головної мети для зв’язування опиоида.Навіть після внесення змін для наслідування від батьків, згідно з OPRM і варіантами ABCB1 «залишилися значними». Більш тонкий, субклінічний ефект на безліч болю спостерігалося з генними варіантами NTRK і COMT.

Генні варіанти не мали ніякого ефекту на використання препаратів болиАвторы були здивовані знайти, що генні варіанти не мали відношення до загальної дозуванні ліків опиоида, призначених, навіть при тому, що вони впливали на безліч болю.

Дозування керованої пацієнтом аналгезії забезпечує життєву об’єктивну міру постхирургии контролю болю і болю.Доктор Меймі написала, що «Існуючі результати вірогідні даний відому функціональність генів-кандидатів і є відповідними результатами дослідження у дорослих».Було багате дослідження в області того, як гени грають роль в інтенсивності болю серед дорослих. «Це перша, але маленьке когортне дослідження дає уявлення, щоб далі досліджувати генетичні фонди педіатричній болю».

Спадкування Сприйнятливості і Реактивності Опиоида Болю не так Просто і ПредсказуемоДебра Швінн Drs і Рут Ландау з університету Вашингтона, Сіетла, що Супроводжує Передовий статті пояснили, що десять років тому вчені думали, що відкриття того, як гени впливають на наше сприйняття болю та реакції опиоида, швидко грало головну роль в індивідуалізації постоперационного контролю болю.Однак дослідження після дослідження показало, що ситуація набагато складніша. Спадкування сприйнятливості болю і реактивності опиоида є, «ймовірно, менш прямим і передбачуваним, ніж раніше передбачений».

Питання фенотипу більше, ніж генотип — як генні варіанти не мають фактично ніякого ефекту дозу знеболюючого, автори припускають, що генотип (генних варіантів) має значення менше, ніж фенотип (як ті гени виражаються в пацієнта).Оскільки асоціації надзвичайно складні, автори прийшли до висновку, що «Покрий аналгезії опиоида на основі відбірного генотипування навряд чи відбудеться найближчим часом».

Австралійські і австрійські вчені стверджують, що виявили мережеву карту генів, залучених до сприйняття болю.

болетьвосприимчивостьдетствокоторыйулучшать

 • Жовтень 29, 2018
 • коментарів 7
 • admin
 • Науково

коментарів 7


 • Nuadazar

  ну от, все таки є почуття гумору у росіян ?


  30.10.2018 у 02:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Whisperbringer

  Коко — ну все ж це лицемірно звучить, хіба ні? Це ну не знаю, типу як якщо б Фаріон їздила на відпочинок в Сочі :))


  30.10.2018 в 11:46
  Увійдіть щоб відповісти


 • Гольця Тетяна Игнатиевна

  А ось і ягідки… Ось заради чого все мутилось…


  30.10.2018 у 17:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Єфремовича Вікторія

  Людина пистящий про прихід диявола — релігійний фанатик.


  31.10.2018 у 05:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Нутрихин Тимофій

  Ну нехай буде наприклад — Ця приваблива, магічна, чарівлива, чудова, чародійна, принадлива, чарівна, прекрасна, дивовижна, дивна, чудна, пречудова, надвзичайна українська мова


  31.10.2018 в 11:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Михайло Гур’єв

  Шкіряні :))


  01.11.2018 у 05:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ніна Тимуровна

  а з чого ти взяв що він бездумний?


  01.11.2018 у 16:02
  Увійдіть щоб відповісти